Bmw M5 ile terör saçarak tanıdığımız kardeşimizdir.
Yetenekleri gerçekten inanılmazdı, onun kadar trafiğin içinde rahat drift yapabilen başkasını görmedim ben. Sonu o çok sevdiği M5'in içinde geldi. 26 yaşındaki biri için erken bir ölüm diyebilirim..
ne yazık ki su yolunda kırılan testi oldu. Gerçekten yetenekliydi.
Bir ağaca çarpmaları sonucu ölmüş olan efsanedir.
Gürcü plakalı Bmw M5'i ile gönüllerimize taht kurmuştu. Evet yasa dışı işler yapıyordu, milletin canına falan kastediyordu ama çok da seviliyordu. Başımız saolsun.
Otomobil camiasında sevildiği kadar Gürcü halkınında sevdiği yardımsever bir abimizdi. Meşhur olan videonun dışında çok eğlenceli başka videolarıda vardır. Üşüyoruz reis...
Sokakta başkalarını tehlikeye atmaktansa yeteneğini keşke daha profesyonel bir şekilde değerlendirseydi dediğim kişi.
Yeteneği dışında videolarının prodüksiyonu da gerçekten iyidir.
Ne zaman bmw e39 m5 görsem aklıma gelen über yetenekli adam.
Bmw m5 ile olağanüstü hareketler yapan yetenekli, aynı zamanda da rahmetli abi.

Yanlış hatırlamıyorsam, hayatını kaybettiği kazada arabayı kendisi kullanmıyordu.
OOM-500 plakalı siyah E34M5i ile ünlüdür. Trafikte inanılmaz drifti ve makas atmasıyla bilinir. Türkiye'dekiler gibi diğer sürücülerin kollamasıyla makas atanlardan değildir, ayrıca WRC ile gösteri yaptığını sananlardan bariz farklıydı. Arkadaşının yaptığı trafik kazasında OOM-500'ün yan koltuğunda can vermiştir.
Allah'ına kadar yetenekli dahi olsa gözümde harun taştan'dan farklı olmayan şahıs. Hiçbir futbolcu yeteneğini sokak futbolunda göstermez. Otomobil kullanma konusundaki yetenek de istersen ağzına kadar dolu olsun gösterileceği yer asla trafik değildir. Tamam kabul biz de gazlıyoruz, biz de belki bazı yerlerde arkadan çekerin tatlı rüyasına kapılıp yanlıyoruz falan ama bizim yaptığımız da yanlış zaten. fakat bu abinin yaptıkları yabana atılacak şeyler değil. Bunlar gibi herifler yüzünden ailemizi akrabalarımızı sevdiğimizi belki en yakın dostumuzu kaybediyoruz. Yapmayın etmeyin prim vermeyin. Yetenek olarak belki Ken Block'un 50 katıdır ama insanlık olarak yanına bile yaklaşamamıştır gözümde. Bunu pistte gösterecek. Bunun başka bir açıklaması veya yolu yok. Bir sürü yetenekli ralli pilotu var kaldı ki, girseydi de aralarına gösterseydi marifetlerini. Su testisi maalesef su yolunda kırılır. Masum bir yakınınızın canını böyle bir dallama canavarlık yaparak aldığı zaman anlarsınız duygularımı. Yine de Allah anlamanızı sağlayacak şeyler yaşatmasın kimseye.
Biraz trafik magandası, biraz yetenek, biraz bol silindir, biraz da güzel montaj. Adamı anlatabileceğim en özet hali bu.
  • / 2
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri