suzuki hayabusa model motosikletine turbo takarak 400+ hp civarı güce kavuşan avrupa yollarının efsanesi.

çektiği videolarla bir döneme damgasını vurmuştur. altlarında süper arabalar bulunan polisleri peşine takmakta beis görmeyip adeta onlarla dalga geçen abimizin, 300 km/h hızda tek tekerlek üzerinde diğer araçları sollamışlığı bile vardır.

şu an nerededir ve ne yapmaktadır, akibeti ne olmuştur çok merak etmekteyim.
gerçekten 'efsane' olan nadir figürlerdendir.

şimdi sözlükte başlığını görünce bir daha izledim de, ne manyak adammış be.
buraya bırakıyorum, siz de izlersiniz.
her ne kadar yaptıkları trafiğin akışını tamamen tehlikeye atan tipten olsa da saygı duyduğum bir abi. o nasıl bir hakimiyet, o nasıl bir soğukkanlılık... ben izlerken kalbim duracak gibi oluyor, o bu anı yaşıyor yani.
Sözlük sayesinde öğrendiğim çılgın hareketler yapan motosikletli abi.

Yaptığı hareketlerle apaçi olduğunu kanıtlasa da, motosiklet konusunda gayet yetenekli.
gerçek adı patrik fürstenhoff olan isveçli motosiklet sürücüsü. yoğun talep üzerine altı film yayınlamış. ancak insanlar korsan olarak internetten indirdiğinden zarar etmiş ve orjinal alınmadığı sürece daha fazla film yapmayacağını açıklamış. illegal bir şekilde motosiklet süren birinin illegal bir şekilde film indirenlere kızması ironik geldi açıkçası. fimlerinin listesi için;

* ghost rider: the final ride - 2002
* ghost rider goes wild - 2003
* ghost rider goes crazy in europe - 2004
* ghost rider goes undercover - 2005
* ghost rider: back to basics - 2008
* ghost rider 6.66: what the f..k - 2012
turbo besleme ile 499hp'lik bir motosiklete ulaşan dönemin efsanesi. günümüzde 40lı yaşlarda olması kuvvetle ihtimal. hala canım sıkıldıkça açar videolarını izler, eğlenirim.
Motorcu ve avrupaliysa cilgin, saygi duyulasi, arabali ve turkse apaci.. Yapmayin ikiside potansiyel katil ozentilik kokuyor buralar.
gerçek adı patrick fürstenhoff olan gözlüklü psikopat.
(bkz: nicholas cage)
(bkz: marvel)
Adam illegal iş yapıyor olabilir ama. Herkes apaçilik yapar, herkes hırsızlık yapabilir yakalanır bunlar yetenek gerektiren durumlar değil.
Ancak bu abinin vücut kütlesinin tamamı testisten oluşuyor sanırsam ki bunu yapabilecek çapta, yetenekte ve zekada olmak zor.
Bu sebeplerden ötürü kendisini seviyor ve saygılarımızı sunuyoruz.
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri