şurada göreceğiniz üzere cereyan eden olaydır.

özellikle saniye 25'de babanın "buradan sağa gireceksin" komutuna acemi şoförümüzün "sağa mı sola mı?" demesi aile içi güvensizliğin, kararsızlığın ve biraz sonra patlayacak olan bombanın bir emaresi gibi.
benzer durumu bir futbolcu sevgilisi süper spor bir araç ile balmumcudaki shellde yaşamış markete girmiştir.
genellikle kadın şöförlerin yaptıkları eylem. acemilikten mi yoksa doğuştan gelen araba kullanamama özelliklerinden mi bilemiyorum, park yerlerinde güvenlik kameralarının acayip görüntüler yakalamasına neden oluyorlar. önce gider bir arabanın üstüne çıkar, durur geriye takar gider başka arabaya çarpar. bu döngü bir kaç defa devam eder, otoparktaki tüm arabalar haşat olur.
ford shelby mustang gt350'de başıma gelmiş olan hede. Fren ve gaz pedalı o kadar yakındı ki araya 1 parmak bile zor giriyordu, doğal olarak karıştırdım evet.
Bir anlık heyecan yüzünden insanın başına gelebilen durum
Cadde de giderken yan sokaktan birden fırlayan honda jazz yüzünden aniden fren yerine gaza bastım frene basarken debriyaja basma refleksim sayesinde sadece devir yükseldi.Otomatik araç olsaydı ne olurdu bilmiyorum.
genelde kadın sürücülerin başına geliyor. hiç unutmam bir kere gözümün önünde dal çık yolun üzerindeki kadın şoför fren yerine gaza basıp önümüze uçmuştu.
panik durumunda sürücünün arabaya ne kadar hakim olabileceğinin ölçüsü. eğer anında yaptığının farkına vararak gazı bırakıp doğru konuma geçebiliyorsa ne âlâ. ancak o ayak gaz pedalının üzerinde kalıyorsa, eyvah ki ne eyvah.
bunlar da ilginizi çekebilir