Özellikle bu amaç için üretilmiş f1 araçlarıyla ve torpilin babasıyla belki imkan bulabileceğiniz dünyanın en extrem deneyimlerinden biri.

Her neyse, videodaki adamın yüz ifadelerinden de görebileceğiniz üzere gerçekten de pilotlara hak ettikleri saygıyı göstermeniz için olayı bizzat yerinde tecrübe etmek önemli. Kimileri için aldıkları para çok görülse de dünyada o kadar kara para aklayan işin içinde bunu yapmayı göze almak her yiğidin harcı değil. Sizce bu adamların ünvan larının "pilot" olmasının sebebi laf olsun diye mi acaba..

Olayın boyutunu anlayamayanlar bir diğer başlıkta da paylaştığım bu videoyu izleyebilirsiniz.

Bu da üç koltuklusu link

Nasıl bir deneyim olduğunu anlatan gavurların dilinden dinlemek isteyenler için:
link

link (Harry Metcalfe'li)

Son olarak buradan Vural Ak'a sesleniyorum: İstanbul parka bunlardan bi tane alman şart.
muhteşem bir adrenalin patlaması yaşatan tecrübe. sözlük olarak toplanıp bir imza kampanyası mı yapsak, yetkililere seslenmek için. swh
benim gibi olayı tam kavrayamayanları da bilgilendirmek adına güzel bir deneyim olabilir. sanırsam bizim ülkede yok. merakla bekliyoruz.
ilk defa gördüğüm ve gördüğüm şu andan itibaren gerçekleştirebilmek için ne yapmak gerekiyorsa hazır olduğum şahane olay.
Intercity'nin sahibi aynı zamanda İstanbulpark'ın kiracısı şahıs bu işe girerse bize en ufak faydası olmaz diye düşündüğüm olay. Bu tiplerin buralara geldikleri yollar son derece net, bu deneyimi ülkemize getirirse 10 dakikası 4.000 TL gibi bir fiyata sağlayacağı için bize bir faydası olmaz.
aklıma şu videoyu getirmiş olaydır. benzeri moto gp de yapılmıştır, yapmaya yersen tabi
bunu yapmanın bile güven özveri tecrübe istediği ortamda formula 1 pilotlarının neler yaşadığını tahmin bile edemeyeceğimizi anlatan deneyimdir.
formula 1'e olan ilginin ülkemizde az olduğu için sponsorluklar aracılığıyla gerçekleştirilmesi gereken aktivite. belki o zaman tekrar yarış takvimine eklenebiliriz. ya da daha kolay bir yol olan biletleri ucuzlatmak da olabilir, bilemedim.
bir f16'yı bir de f1'i yolcu olarak deneyimlemeyi çok istediğimden hayran kaldığım başlık. olay "f"de demekki.
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri