Ford Kuga'nın en çok yakıt tüketen modeli.
182 beygir güç ve 240 Nm tork üreten bu arkadaş yaklaşık 11-12 litre yakıt tüketimi ile geziyor.
Diz mesafesi güzel, baş mesafesi güzel, dinamikler güzel, 4 çeker iyi çalışıyor ama o yakıt tüketimi adamı fakirleştirir. Almayın, aldırmayın.
o büyük heybet, akıllı awd sistemi,otomotik vitesi ve 1.6 turbo benzinli için 11-12 nin çok da fazla olmadığını düşündüğüm modeldir.
(bkz: aslan besleyen yemini düşünmez)
Ayrıca bu canavara likit sistem lpg uygulanmaktadır prins'in. fordclubtrde ayrıntılı başlık vardır,uygulayan araç sayısı 6-7 yi geçmiştir. Herkes oldukça memnundur.
Şehir içi 10 litre tükettiği tarafımdan sabit olup, Ford'un efsane yol tutuşunu AWD ile premium seviyeye çıkaran, bindikçe binilesi gelen bir araç dır kendileri.
Şehir içinde kullanması eğlenceli ve uzmeyen suv'dur kendileri. Yakıtı haricinde güzel araçtır. Yeni nesil lpg Kitleri 5000tl civarında fiyatlariyla düşündürüyor. 5000tl yakıt alsaniz 1000lt eder. 100 de 10 tüketse 10.000km yakit icin verdiginiz para , sadece lpgnin montaj parası oluyor. Eğer 2 sene biner satarim diyorsanız yaptırmaya değmez.
Şehiriçi florya-sarıyer arası trafikte 11 litre yaktığı tarafımca sabittir. Sürüşü bir SUV'a göre çok keyiflidir. Ecoboost ve Powershift şanzıman uyumu muazzamdır.

Malzeme kalitesi sınıfının düzeyindedir. İç mekana kolay kolay yol-lastik gürültüsü almaz. 1.5L Ecoboost Titanium AWD modeli 80.000 liralık fiyat etiketine sahipti TR'ye ilk geldiğinde.
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri