şirkette kullandığımız ford focus için oluşan şikayettir.

bu arabanın arka fren kaliperinden inanılmaz sesler ve titreşimler oluşmaya başlamıştı. Gittik arabayı istinye otokoç'a bıraktık sabahtan. Bize akşama doğru aracı teslim edeceklerini söylediler, tamam dedik.
akşam iş çıkış saatlerine doğru kendilerine ulaşamadık, otokoç'un kendi telefonundan da aradık açan yok. daha sonra şikayet hattını arayıp şikayette bulunduk, sonuçta şirket arabası eğer yatacaksa haberimiz olması gerekli. şikayetten 10 dakika sonra aradılar, aracın henüz hazır olmadığını ama sabah 10 gibi alabileceğimizi söylediler, tamam dedik.

sabah 10 gibi gittik araç hazır değil!
abi kaliper garantiden değişecek hafta sonuna yetiştiririz cevabı aldık. koca bir gün inceledin arabayı yeni mi farkettin değişeceğini? Daha da büyük sorun muhattap bulamamak, telefonları açan yok.
paranın dibine vuran otokoç'tan kaynaklanan rezalettir.
içeride çok aklı başında çalışanlar da var ama şirket olarak bir rahatlık söz konusu.
Bundan sonra eğer uzak gelmezse (Pendik) Şahsuvaroğlu'na götürün bu nickname'den selam söyleyin :)
Genelde otokoçlar rahat evet, kesinlikle Katılıyorum.
güldür güldür show'un 73. bölümüne konu olan, şirket adı reklam sakıncası nedeniyle sansüre uğramış bayi hakkında oluşturulan şikayettir
Hayır diyor firmayı 3 evet ile uğurluyoruz.
uzak durulması gereken servistir. hiç bir zaman verdikleri zamanda iş bitmez.
İşilerini takip etmeyen yaptıkları işçiliklle berbat araç teslim eden bi servistir,aracınızı teslim alırken hasar gören bölgeyi inceleyin ya boya farkı yada boya akıntıları olacaktır..ben bu sorunları iki hasarımda yaşadım ce servisi toplamda üç kez kullandım .
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri