makyajsız versiyonunu kullanmış ve hayal kırıklığına uğramış biri olarak pek değinilmeyen noktalara değinmek istediğim inceleme.

1- camların kalınlığı arttırılmış. çok ufak bir detay gibi görünse de benim gibiler için önemli bir detay. dışarıdan çok daha az ses geliyor, camı açıp kaparken daha kaliteli bir otomobildeymişsiniz gibi hissediyorsunuz.

2- süspansiyon çalışma aralığı çok daha iyi ayarlanmış. uzun veya kısa tümsekler hiç farketmiyor hepsinden 'uçan halı' edasıyla atlayabiliyorsunuz. makyajsızı böyle değildi.

3- ilk hızlanma esnasında direksiyon değişik tepkiler verebiliyor. ellerin sürekli üstünde olmasında fayda var, bu konuda bir şeyleri geliştirebilirler. tork geldiği anda direksiyon sapıtıyor.

4- çarpışma önleme sistemi şehir içinde çok sapık reaksiyonlar gösterebiliyor. dur kalk trafikte otomobilin kazık fren yapışına şahit oldum, arkadaki de bize tıklıyordu. kapatıp trafiğe girmekte fayda var.

5- ön amortisör veya amortisör takozlarından ses geliyor. bu makyajsız kasada da vardı, düzeltilmesi gerek.

yazılmayanları yazdım, bunun dışında özet olarak otomobili çok beğendim. makyajsızı ölsem almam diyordum, bunu almak isterim. tebriks!
tümünü gör
ilgili galeri