Otopark ekibine çok geçmiş olsun. Çok şükür And'ın sağlığını etkileyecek bir durum olmamış.
İnsanların yazdıklarını okuyunca bu adamlar hakkında bir daha düşündüm. Sanki herkes bu olayı bekliyormuşcasına entry girip facebook gruplarında paylaşımlarda bulunup bu adamları yerin dibine sokmak için elinden geleni yapıyorlar. Bilmedikleri de şu, bu kişiler hiç bir zaman kendileriyle övündüklerini görmedim. Öyle olsa and istanbul parkda attığı spin videosunu neden koysun.

Herkese hitap edecekler diye bir olay yok. Sevmeye bilirsin ya da yaptığı testleri şeffaf bulmuyo olabilirsin ama bunu bu olayla bağdaştırmak saçmalıkdan başka birşey değil. Adı üstünde bir kaza yaşanmış ve çok şükür ki sağ sağlim kendine bir şey olmadan hayatına devam ediyor.

Otopark ekibinin yaptığı işler ortada. İzlersin izlemezsin kendinizin bileceği bir iş. Eleştiride yapabilirsin ancak çıkıp bu adamlar böyle şöyle apaçiler zaten arabadan anladıklarıda yok diyip sosyal medya da konuşmanın saygısızca olduğunu düşünüyorum. Başlarına gelen bu talihsiz olay içinde çok geçmiş olsun diyorum. Videolarını başarılı bulan ve her daim bu ekibin arkasında durmakdan hiç bir zaman vazgeçmedim ve otopark ailesininde hızla büyümesine devam edeceğine inanıyorum.
tümünü gör
ilgili galeri