bakırköy 1. sulh ceza hakimliği'nin 2016/2477d. iş sayılı kararı gereğince, bu başlıkta yer alan içeriklere erişimin engellenmesine karar verilmiştir.
Mahkeme kararı ile birlikte hakkında neler yazıldığını daha da merak ettirmiştir. Eşeğin aklına karpuz kapuğu düşürtmüştür....
Bu adamların ne yaptığını bilmeyen arabacı kalmadı, geriye kalanlara ise geçirmeye devam.
bilmeyen kalmamıştı, bu mahkeme kararları ile daha da ünlü oluyorlar.
hatırladığım kadarı ile entrylerden birinde dolandırıcı kelimesi geçiyordu bu nedenle kapatıldığını düşündüğüm başlıktır.
kişisel tavsiyem bu malum firmadan uzak durun, uzak tutun, üzülmeyin.
haftada bir ve ya hobi olarak ilanlara bakan çoğu kişinin ne türde iş yaptıkları hakkinda bilgiye sahip olduğunu düşündüğüm ömür plaza galericileri . Bilgisi olmayanlar ozet icin mesaj bırakabilir.
Millet de aptal olmasın dediğim durumdur . Bir araba yarı fiyatına satılıyorsa gidip inadına alıyorsan esas dolandırmaya çalışan sensindir zaten o küçük aklınla . Herkes salak bir sen akıllı . Arabanın fiyatı 150 bin ilandaki 70 bin tahmini hasar 3 bin tl . E gidip alırsan kim ne yapsın ?

Not : 2. Tekil sahis kullandim ancak sozum meclisten disaridir ilk icerikte ne yaziyordu bilmiyorum . Sozum Bu ulke insanina
bunlar da ilginizi çekebilir