1.4 atmosferik motoru ile adamı kanser eden araba.

Yarı otomatik şanzımana sahip bu arkadaşın vites atmasını beklemek tam bir çile. Atmıyor, atarmış gibi yapıyor. 1.4 litrelik motor 77 beygir üretiyor, 0-100 ise 13.2 saniye (sözde). Yakıt makul falan değil 8 litrelerde geziyor. Malzeme kalitesine bir şey diyemem, tok bile diyebilirim.

Alınmaz sadece arada arkadaşın yan koltuğunda binilir.
Hiç yürümeyen Allah'sızdır. Bununla uğraşıp duran bir arkadaşım vardı, ne denediyse olmadı.
Bir gram güçlenmedi alet. Almayın kanser olmayın.
Aaa bizim araba! @arabalitroll özet geçmiş ve maalesef haklı ama bazı güzel düşünülmüş şeyler var yok değil. Mesela şanzıman ne kadar yavaş olsada çekince büyüyor itince küçülüyor, istemedikçe vites değiştirmiyor, itaatkar. Birde vites değiştirirken ayağı gazdan çekip debriyaja basar gibi yapınca düz vitese olan özlemi bir nebze gideriyor. Yumuşaktır, hadi gazlayalım diyince yatar hatta üstüne yorgan serersiniz ama konforludur, 15 jant ve hamburger yanaklı lastiklerinde katkısıyla. Direksiyonu konsoldaki city tuşuna basınca çevir iki tur dönsün kıvamına gelir ve tekrar basınca eski ağırlığına kavuşur. Konsol dedim aklıma geldi bordo siyah uyumu çok güzeldir bu arabadaki. Arka koltuklar ferah ve bagajı büyüktür. Bunlar çok güzel ama dermansız bir problemi var ki o da motor. Tek kişi kullanırken yine dayanabiliyor insan ama doluysa yok abi sağa çek dök benzini üzerine. Çok yakmasıda bu lanet motor yüzünden zaten, gitmiyor diye gaza basıyosun ama yavaşlamaya devam ediyor. Daha yeni bir arkadaşım yokuş çıkarken "kanka yavaşlıyoruz az gaza bas" dedi ve ben o an iki ayağımla gaza basıyordum :( Yokuş olmayan bir yerde yaşıyorsanız alın , şehir içinde gayet huzurlu dolaşırsınız ama öbür türlü sürekli arabayla savaşırsınız.
A sütünu çok kalındır sola dönerken pek bişey görmeden dönersiniz.
Orta susturucu yoktur, açık hava filtresiyle tatlı bir ciğer sesi geliyor deniyor forumlarda.
Birde karter koruması da yok o yüzden etaplara girmek yemeyebilir, ben giriyorum daha bişey olmadı. Yaşasın anne arabası :D
Elle tutulur yani olmayan model. Keyifsiz otomatik, hissiz otomobil, fazla yakıt
Hiç ama hiç gitmeyen, modifiye işlemleri yapılması durumunda daha da yavaşlayan otomobil.
Resmen ne yaparsanız yapın gitmiyor, gitmemek için dizayn edilmiş.
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri