4x4 seçeneği bile bulunan a segmenti arabadır.

en ucuz versiyonu Pop 1.2 69HP'dir satış fiyatı ise 38.900tl'dir.
4x4 olanı ise 1.3 M.Jet 4x4 75HP'dir onun da satış fiyatı 57.900tl'dir.

ben 4x4 dahi olsa bu segmentte bir arabaya neredeyse 60.000tl verilmemesi gerektiğini düşündüğümden alacak olsam en baz versiyonunu alır tepe tepe binerdim. zaten bu kilosu ile benzinli dahi olsa çok yakıt tüketemez.
en büyük rakibi citroen c1 olan arabadır.
fiyat olarak neredeyse aynı olsalar da, donanım açısında c1 bir adım öndedir.
Lan arabayi panda ismi verilir mi?? Panda bildigin hantal yavas bir hayvan
yaklaşık 10 sene önce 4x4 olduğunu öğrendiğimde şaşırdığım, mini mini birler sınıf arabacık
Fiat'ın a segmentindeki kozudur.
Güncel olanı için konuşacak olursak 38.200tl'den başlayan fiyatlara sahiptir. citroen c1'in de en büyük 2 rakibinden biridir bu sınıfta.
Pop 1.2 69HP versiyonu 38.200tl iken, otomatik şanzımanlı Joy 0.9 85HP Twinair Dualogic versiyonu 46.200tl'dir. Malzeme kalitesi segmentin gerekliliklerini karşılıyor, ergonomi konusunda da bir problem yok. Sadece içeri çok ses alıyor izolasyon zayıf, bir de önden kaymaya çok meyilli. İyi bir rakip ve alternatif olduğunu belirtmeliyim. İsminden ve şeklinden dolayı kadınlara daha çok hitap eden bir otomobil.
Fiat'ın küçük sınıflarda başarılı her zaman başarılı olmasının ifadesidir kendisi. (bakmayın Türkiye'ye Avrupa'da gayet sık karşılaşabileceğiniz bir araç) 3. nesli üretilmektedir. Kökeni ikonik Fiat 500'ün bi tık büyük kardeşi 600'e dayanır.
Kadın arabası demişsiniz ama ben bunu beğenmedim o ne olacak?
Brezilya da Uno diye satıyorlar, Twinair motorlusunun sesi hoştur.
hiç bir şekilde bir erkeğe yakıştıramadığım otomobil. cinsiyet ayrımcılığı hiç yapmam ama nedense bu otomobil tam bir kadın işi gibi geliyor.
fiyat/performans oranında bir çok otomobili ezip geçen arkadaş. 42.900 tl'lik başlangıç fiyatı hemen hemen hiç bir rakibinde yok.
  • / 2
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri