Son günlerin en gözde otomobillerinden biridir. İnsanlar ucuz yollu, güvenilir motorlu otomobillere yönelmeye başladılar. Palio'da onlardan biri. Yaklaşık 15.000 tl gibi bir bütçe ile 2004 dizel bir Palio almak mümkün. Kabinin kalitesinden falan bahsetmeyi düşünmüyorum çünkü kimsenin baktığı da yok. Hem az yakıt tüketiyor hem de yedek parçası çok ucuz. Fiyatları 10.000 tl'den buralara geldi. İş için kullanılacak ırgat aranıyor ise en mantıklı tercih diyebilirim.
Van diye geçen arkada koltuğu olmayan versiyonu kapış kapış giden otomobil.
Van'ları yaklaşık 11.000 tl civarına sürekli el değiştirmekte. Alırken kilometresinin orjinal olmasına dikkat edilmeli, genelinde oynama yapılmış. (bkz: kilometre düşürme)
17.000 tl'den aşağı temiz bulunamayan otomobil. 1.2 16 valf benzin+LPG çok süper. Yakıtı kokluyor. Ani ivmelenmesi süper.
İş için getir götür amaçlı herkesin aklının bir köşesinde olan otomobil.

Dizel motoru sorunsuzdur, çok yüksek kilometreleri hiç bir sorun çıkarmadan görebilir.

Ailecek binilmeyecek ise panel van olanları daha doğru bir tercih olacaktır.
Son yılların 'beyaz güvercini' olan otomobil.

Sevmeyeni yoktur. Çok bir şey vaat etmez ama kimse de zaten ondan çok bir şey beklemez.
İş görme konusunda üstüne yoktur, kolay kolay yolda da bırakmaz.

Viraja girince koltuklarından sıyrılıp camdan düşme riskiniz vardır, bu yüzden eminyet kemeri takmakta kesinlikle fayda var.
1.3 multijet 68 HP motorundan yazılımla yaklaşık 90 HP alınan ve yakıtı normal şehir içi kullanımında 4,5 litrelerden 4 litre civarlarına düşen araç.
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri