az önce haber sitelerinde görmüş olduğum haber. plakasının ortası 'fg' olan plakalar toplatılıyor ve yenileri ile değiştiriliyormuş. bundan sonra da 'fg' kodlu plaka verilmeyecekmiş. sebebi ise tabii ki 'fethullah gülen'.
etkili bir terörle mücadele yöntemi daha. devletimiz sağolsun. az önce trafikte takla atmış plakasız bir panelvan gördüm, seyir halindeydi. radar var mıdır diye yol kenarını keserken kırmızı yandı durdum. dayı geçti gitti.
çok mantıklı ve etkili bir yöntem. hepsini toplayalım bu şekilde terörü de bitiririz.
Gün geçmesinki ülkemizde yapılan saçma bir haberlerden birisidir. Tabi Milletvekillerinden tutun, diyanet işleri başkanına kadar herkesin bir "resmi" plaka ve çakar kullanma hastalığı olduğundan dolayı, plakalara bu kadar anlam yüklediklerinden böyle bişey yapmaları normal.

Bence bu plaka gibi boş işleri bırakıp, zamanında fethullah gülene methiyeler düzen ve halen bakan,milletvekili,bşehir belediye başkanı ve hatta cumhurbaşkanı olanlara birşeyler yapmak lazım.
kendini tatmin etme operasyonu
Memleketimde iki gün önce bomba ile 50 den fazla insan can verdi, ona da faydası olacak mı acaba diye sevindiğim durum. Çok şükür bugünümüze de.
gereksiz eylem
ulan radio fg arada kaynamasa bari dedirtendir.
Yanlış okumadıysam HER FG plakayı alacaklar diye bir şey görmediğim haberdir . 2014 yılında Denizli Belediyesine tahsis edilen 4 araç için geçerliymiş .
bir sonraki operasyonun 93.7 Radio FG'ye yapılacağını düşündüğüm durumdur.
  • / 2
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri