Safkan psikopattır. Gücüyle, yol tutuşuyla herhangi bir pistte herhangi bir rekoru kırabilecek potansiyeli vardır. Türkiye'de de oldukça fazla satmıştır. Bu arabayı aldığınız zaman 6 sene boyunca garanti verilmekte ve tüm bakımlarınız ücretsiz yapılmaktadır.
Türkiye'de pistlerde ve caddelerde görebildiğimiz supersport'tur.
Bizim ağzımız fakirlikten kokarken bu kadar f458 görebilmemiz de dikkat çekici bir husustur.
Tipini hiç beğenmediğim içini çok beğendiğim araç. Her bir ekipmanın sürücü odaklı yerleşimi ve kaslı görünümü içini çok özel kılıyor. Dışında ise uzayıp giden farlar, kurbağa gözü gibi stoplar, garip ikisi büyük biri küçük egzos... Arkadaşlarımdan çok hakaret işitsemde malesef beğenemiyorum bu aracı, speciale yine bir derece.
Nedense bana çok yapay görünümlü gelen arabadır.
Sanki biraz ruhsuz, ne bileyim 'makina' gibi işte. Egzoz yerleşimine ben de çok kılım, neden öyle bir tasarım tercih edilmiş hiç bir fikrim yok.
Egzoz tasarımının kaynağı F40dan gelen ortadan motorlu Ferrari Süpersporu
Hiçbir kumanda ve kol kullanılmayarak tamamen sürücü odaklı yapılmıştır. Sinyaller dahil her şey direksiyonun üzerindedir. Günlük hayatta ne gibi zorluklar veya kolaylıklar sağlar günlük hayatta kullanmadığım için bir şey söyleyemeyeceğim.

Ayrıca ismi 4.5 litre 8 silindirden gelir.
vladislav luzin isimli bir artist tarafından olağanüstü bir versiyonunun çizildiği araba. keşke şunu gerçek hayata geçirebilseler.

foto 1
foto 2
foto 3
foto 4
iç tasarımında michael schumacher'in katkıları bulunan model.
Öncelikle F458 diye birşey yoktur. Aracın ismi 458'dir. Piyasaya çıktığı yıl ortalığı kasıp kavuşmuştur, tıpkı Nissan GT-R gibi. Rakibi Lamborghini Gallardo'dur.
En hardcore versiyonu Speciale'dir.
ingiltere'de yeni evlenmiş bir çiftin düğünün ertesi günü haşat ettiği güzellik. güzel bir anı olsun diye bir haftasonu için beş bin sterlin bayıl, kirala. düğünün ertesi günü gelinle beraber duvara gir. fren yerine yanlışlıkla gaza basmış ve güm. evlenmişsiniz ne güzel, ne işin var senin arabayla. beş bin euro olmuş 25 bin euro.

foto 1
foto 2
  • / 2
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri