Ailemizin videocularından Buğra Akpınar'ın güzel bir çalışması. Farklı şeyler deneyen insanlara her zaman destek olmak gerek diye düşünüyorum, en azından markalara yanaşmak amaçlı bir iş değil.
Aga abi ve tarzının beni benden aldığı v-log. İnsanların tepkilerini görmek ve önemli olan detayların verilmesi de güzel olmuş. 30 dakika çalmadı hayatımdan çok mutluyum sözlük.
otopark.com'dan sonra kanalına hız vermiş şahsın son işi. Güzel mi? Kesinlikle. Geliştirilebilir mi? Evet. Yolun açık olsun 'hırçın' adam.

Bu arada: (bkz: ferrari 360 modena) - (bkz: aston martin v12 vantage)
360 Modena ile ilgilenen arkadaşı oldukça beğendiğim video. sunan da sempatikmiş. bir mini videosu çekse de izlesek.
Moto mot robot gibi video çekenlere selam olsun demek istedim. Geliştirilecektir eminim ama 30 dakika boyunca kahkaha atan, Eren Tekin gibi direksiyon çeken tiplerin de ne kadar gereksiz olduğunu görmüş olduk. Adam 5 dakikada güzelce yorumlamış.
Videodaki aga abi tam bi ağır abiymiş. Buğra akpınar gerek çevresi olsun, gerekse çekimleri / kurguları olsun zaten başarılıydı. Kendi tarzı açısından otopark'tan ayrılması bence daha yararına olmuş. Bu vloglar hem kısa tutularak çerezlik oluyor hem de eğlendiriyor. O dayının gaza bassın diyişine ben bile güldüm mesela. Daha güzel videolarda daha özel araçlar görmek dileğiyle başarılar buğra akpınar
güzel yorumlarınız ve dilekleriniz için çok teşekkür ederim. özellikle de; bu kadar takipte olmanız beni çok mutlu ve onore etti.
izleyemediğim video. kullanıcı tarafından kaldırılmış uyarısı veriyor.
bunlar da ilginizi çekebilir