• / 2
17 yaşında Fer-Mas'da satış müdürü olan, şuan ise s&s motors bünyesinde yöneticilik yapan otomobil sevdalısı insan. Aynı zamanda dj'lik yapan ve techno alanında çok iyi parçalar üreten usta.
fer-mas'tan ayrılığı hakkında çeşitli söylentiler olan kişi.

Kendisi ile İstanbul Park'taki ferrari gününde karşılaşmıştık, otomobiller konusundaki bilgisi inanılmaz fazla. Özellikle de işi olan supercar'lar konusunda.
Türk otomotiv sektöründe açık ara en bilgili insanlardan biridir. Gerçekten otomobil ansiklopedisi gibi bir şahıs. Kendisiyle istediğim zaman sohbet edebilme şansını yakalamak, benim gibi bir otomobil sever icin büyük şans. İnternet ortamında övülen doğan kabak gibi isimlerle çektiği videolarda yanında oturan adamların ne durumda kaldığını görmek acayip. Bu adam top gear Türkiye editörü ancak Ferhat albayrak’in söylediği şeylerin yarısını hayatında ilk kez duyuyor. Türkiye’de doğmasa büyük bir grubun Çin veya Avrupa yoneticisi falan olurdu herhalde. Şimdi durduk yerde bu me övgü diyenler çıkar malum Türkiye sorunu, bu kadar bilgili ve başarılı bir adamın her videoda bu kadar alçakgönüllü olması ne kadar ender bulunan bir durum farkında olmak lazım. Hepsini geçtim aynı adam her ay zorlu psm’de dünyaca ünlü dj’lerle Techno parti düzenliyor. Kısa bi belgesel fena olmaz diyorum.
İş başarısına, bilgisine hayran olduğum kişi.
Okan Altan la bir video çekselerde şöyle bir bilgi komasına girsek.
1.Okan ALTAN
2.Ferhat ALBAYRAK
Sohbetinden keyif aldığım, nerdeyse otomobillerle alakalı tüm zevklerimizin bire bir uyuştuğu nadir, special edition insan.
Bu adamı tanımayan varsa Doğan Kabak'la Audi RS7 videosunu izlesin. Ondan sonra bilgisine ve tarzına zaten hayran olacaktır.
Bentayga videosunda da aynı şekilde adamın bilgi saçtığını izleyebilirsiniz. Sadece bilgisiyle değil pazarlama konusunda da çok ileri zekasıyla da ön planda olabilecek birisidir.
Otomobil ve tarihleri hakkında o kadar lezzetli bilgilere sahip, kültürlü, müthiş hobilere sahip insandır. Anlatım tarzı da hayranlık uyandırır ancak bazı youtuberlar adamın lafını o kadar kesiyor ki . izlenemeyecek hale getiriyor.
Tarihin İlber Ortaylı'sı varsa, otomobilin de Ferhat Albayrak'ı var. Bulunduğu konumu ve aldığı her kuruşu sonuna kadar hak etmektedir. Keşke otomobil kanallarına test için araç verdiğinde, süreyi en az 1 saat tutma zorunluluğu getirse de biz de daha uzun videolar izleyebilsek.
  • / 2
bunlar da ilginizi çekebilir