alonso ve alonso'nun ferrari'de oluşturduğu lobisinden kurtulduğundan beri biraz olsun kendisine gelen brezilyalı pilot. zaten ferrari defterini kapatmamak için çok çırpınmıştı hem de kendisine yapılan onca yanlışa ve sabotaja rağmen. asıl takıma bağlılık budur. takımla bir olma, takımın kültürüne ayak uydurma tam şekliyle massa'nın yaptığıdır. öyle diğer pilotlar gibi takımı kötü olduğunda arkasından dolaplar çevirip ihanet etmekle takıma bağlılık olmuyor.

williams kariyeri yine negatif olaylarla karşılaşmasına rağmen oldukça iyi gitmektedir. takım tarafından biraz da ön plana çıkartılıp desteklendiği müddetçe eski massa'yı yeniden görebiliriz. bunun olmaması için hiçbir sebep yok. aksine massa'nın kendine gelememesinde en büyük sorun teşkil eden fernando alonso ve ferrari'nin alicengiz oyunlarından kurtuldu artık.

bu şekilde devam ederse wiliiams her ne kadar gelişme yarışında geride kalacak olsa da massa bir şekilde yeniden parlayıp daha da iyi bir görüntü ortaya koyacaktır. bu performansının sonuç odaklı olmamasının en büyük etkeni de yine williams'ın parasız olup gelişim sağlayamaması olacaktır.
tümünü gör
ilgili galeri