Fatih tan'ın can verdiği yepyeni bir youtube kanalı. Seviyeyi şımarmaya da trt spikerliğine kaydırmayarak orta yolu bulmuş bir anlatıma sahip. Ayrıca dikkat çekici otomobillere daha fazla yer vermekte. (bkz: Mazda mx-5)
çok fazla uçtuya kaçtıya girmeden güzel videolar çeken kanal.
An itibariyle Youtube üzerinden Yeni Peugeot 3008 videomu paylaştığım kanal :)
Fatih'in Otomobilleri
Kendi kanaatimce bir otomobil dergisi editörüne yakışmayacak seviyede amatörce hazırlanmış bir kanal. Şimdiye kadar mx-5 ve 3008 videolarını izledim. Videoların uzunca bir bölümünü (yarısına yakın) üreticinin verdiği broşürde okuyabileceğiniz donanım listesi ve rakamsal verilerini okuyarak dolduruyor. Sektördeki bir diğer kişinin aksine küçük bir kısmını ön konsolu mıncıklayarak harcıyor. Geriye kalan kısmında ise yüzeysel, örneklemekten yoksun bir öznellikle anlatımını gerçekleştiriyor. Teknik jargonu ya çok zayıf ya da kamera karşısına geçmekten kaynaklı tutukluğundan dolayı kullanamıyor. Çekim detayları, müzik seçimine girmiyorum bile; orta tecrübeye sahip amatör bir blogger gibi...

Üzgünüm, benim mi bir otomobil gazetecisinden beklentim yüksek yoksa abartıyor muyum bilmiyorum fakat ben hayatımda bu kadar sıkıcı mx-5 incelemesi izlemedim, anlatımındaki ifadelerden zerre kadar yol tutuş hakkında, direksiyon keskinliği hakkında, süspansiyon konforu hakkında bir şey anlamadım. Ayrıca yeni mx-5'in eskisi ile arasında şanzımanı hariç hiçbir fiziksel benzer parçası yok; aracı eskisinin sanki makyajlanmış versiyonu gibi yorumlamak gerçekten anlamsız.
üzerindeki tutukluğu yakın zamanda atacağını umduğum, espirili kişilik. buğra akpınar ile de yakın bir arkadaşlıkları var.
jeep cherokee'nin 75.yılına özel düzenlenen etkinliği yeni video olarak yayınlamış olan kanal. buradan seyredebilirsiniz.
yeni type-R videosu ile daha da doğallaşmaya ve içgüdüsel olmaya başlayan kanal. ilerliyor ilerliyor. güzel ilerliyor. video linki bu
Glc testini izledim. Adam sevencen ve cana yakın. Kanal artık favorilerimdedir efenim.
bunlar da ilginizi çekebilir