fast and furious serisinin 14 nisan 2017'de vizyona girecek 8. filminin adı.

filmin new york sokaklarında çekileceği vin diesel tarafından doğrulanmıştı ancak şu aralar izlanda'da da çekimlerin olacağı söylentileri var. ama asıl nokta brian oconner olmadan tadı olmaz gibime geliyor. 7. filmde biraz fazla aksiyona kaçtılar, araba yarışlarından koptular. umarım yine ilk filmlerdeki gibi araba ağırlıklı bir senaryo olur.

ayrıca bu film sonun başlangıcıymış ve seriyi noktalayacakları üçlünün ilk filmi olacakmış. 9. film 19 nisan 2019 ve serinin 20. yılına özel olarak yapılacak 10. filmin ise 2 nisan 2022 tarihinde vizyona verilmesi planlanıyormuş.

edit: sekizsilindir'e uyarısı için teşekkürler.
brian reyiz olmadan tadı tuzu olmayacak filmdir.
aksiyon filmine birkaç araba serpiştirileceğini düşündüğüm film. çizgilerini bozdukları çok oluyor.
Fantastik boyuttan çıkıp 1. filmdeki yarış dünyası, 2. filmdeki araç çeşitliliği ve yarış fazlalığı, 3. filmdeki yenilikçi boyut, 4. filmdeki senaryo, 5. filmdeki aile vurgusu olmasını dilediğim film.
New York'ta geçecektir.
gökdelenden gökdelene geçiş yaptıklarını gördükten sonra bu sefer dış cephe üzerinde gitmelerini beklediğim film. daha aşağısı kesmez artık usta.
ne kadar fantastik de olsa sevdiğim seridir. paul walker olmadan öksüz kalacaktır ama bir son gerekiyor neticede.
Son filmlerinde aşırıya kaçsalarda abi adamlar yapıyor ya vallahi yapıyor . Yani bu seriyi sinemada izlediğimde sanki arkadaş ortamı , sanki aile ortamı veya hep beklediğmi bir şeyin gerçekten olduğu gibi bir his oluyor . Yani 2 saatlik bir film olsa bile o anı dolu dolu yaşıyoruz motor sesleri olsun araba muhabbetleri olsun .
brian o'conner'ı filmde öldürmeden nasıl bir senaryoya bağlayacaklarını merak ettiğim film. brian o'conner filmde ölmeyecek açıklaması çok önceden gelmişti fakat nasıl bağlayacaklar ve ben onunla nasıl bir duygusal bağ kuracağım merak ediyorum. Mia filmde olacak mı? Brian'ın oğlu filmde görünecek mi? Ben onları gördüğümde üzülecek miyim? kafamda deli sorular.
ana kötü karakter olarak charlize theron'un cast ekibine katıldığı açıklanan film.

görsel
serinin ilk filminde olduğu gibi new york sokaklarında geçeceğinden yine sokak yarışları bazlı olmasını beklediğim sinema. bizi serinin içine çeken o sahneleri tekrar görebiliriz umarım.

@brian oconner'ın uyarısı ile düzeltme: ilk film los angeles sokaklarında geçmiş. yine de koskoca bir metropol sokakları ve caddelerinde bir kovalamaca ve yarış bekliyorum:)
  • / 4
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri