test vloggerlığı yapan şahsiyet. işe otomobil gazeteciliği ile başlayıp 2013'te yotube'da carviser adlı bir kanal açmış, şahane test sürüşleri gerçekleştirmektedir.

arabam.com’la başladığı mesleğine otohaber, tuning türkiye, autocar ve auto motor & sport dergilerinde editörlük yaparak devam etmiş.

bildiğim kadarı ile kendisi aynı zamanda bir sağlıkçı. ben videolarında çok rahat olmadığını gözlemliyorum ama belki de mizacı budur bilemedim.
zamanında otomobil fotoğrafçılığı da yapmıştır. hatta bildiğim kadarıyla işe tamamen böyle başlamıştır.
Otopark ve otomobil dunyamdan sonra ulkemizde yayin yapan en buyuk otomobil testi yapam youtube kanali carviser'ın sahibi. Testlerinde konusma mizaci oldukca kurumsal videolari ve dis cekimleride oldukca profesyoneldir. Sahsi dusuncem arac testinden cok arac tanitimi yapar ve markalarin reklam yuzu gibi calisir(belkide oyledir) . testlerini(tanitimlarini) izliyomuyum evet izliyorum ancak yalnizca yeni cikan bir araci otopark.com dan once test ederse. Ayrica egoisttir biraz :) (bkz: Otopark.com egea hb lansmani)
Otomobil testi yapma konusunda başarıları bir kanalı var. Objektif duruşuyla daha çok ileriye çıkıyor. Ancak ben testlerde biraz daha keskinlik ve netlik beklerim. Lakin Fahir Talib bu konuda eleştiri almamak için mi ya da o konsepte ilerlediği için midir bilmem ama çok yüzeysel test yapmasından biraz altda kalıyor diğer rakiplerine göre.(bkz: Carviser)
Son derece efendi bir adamdır, otomobil bilgisi de sektördeki birçok kişiden iyidir. Kanalını çok izlemiyorum ama çekim kalitesi başarılı.
kurumsal işler yapan ve kendini sevdiren bir kanala sahip kişi. testlerden ziyade araçları genel anlamda tanıtması ile bilinir.
Kimse değinmemiş ancak testlerinde fabrika verilerinin genellikle 2-3 litre üstünde tüketimler yakalayarak dikkatimi çeken otomobil editörü.
guila quarifoglio testini izlediğimde o direksiyonu tokatladığı kısımda "aradığım test vlogger ı." deyip mutlu olmuştum. ama sonra farkettimki diğer testlerinde o samimiyet yokmuş. özellikle kardeşiyle yağtığı mokka testinde "artık başka bir test vlogger ı bulmanın zamanı geldi." diye düşündürtmüştür. böyle klişe cümleler kurmasının sebebi arabayı aldığı firmalar olabilir gibi geliyor bana. sonuçta biraz kendi gibi davransa arabaları beğenmediği ortaya çıkar.
bu herif trt spikeri gibi, otoparkçılar da bi' lakayıt. eren tekin'e girmiyom bile... bi ortası yok mu arkadaş şu oto youtuberlarının? saffet üçüncü'yü mü izliycez?
  • / 2
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri