2003 yılında faaliyete geçen,hemen hemen tüm premium markaların resmi tuning ürünlerinin Türkiye temsilcilik ve distribütörlüklerini yürüten firmadır. Etiler'de faaliyet gösteren firma, otomotiv sektörü adına gerçek anlamda ülkemiz için bulunmaz bir değerdir.
brabus, techart, startech, hre wheels, lumma design ve abt sportline ile anlaşmaları olan modifik firma.


--- spoiler ---
teknik ürünleri arasında güç artırımına yönelik elektronik motor kontrol üniteleri, elektronik süspansiyon modülleri, yüksek performanslı süspansiyon sistemleri, geliştirilmiş fren sistemleri, pro kitler, anti-roll kitler, pro kontrol barlar, yüksek ebat performans lastikleri ile özel aluminyum alaşım spor jantlar, aerodinamik body kitler, performans arttırıcı cat-back + power kit egzos sistemleri, geliştirilmiş free flow hava filtreleri, mekanik ekipmanlar, iç ve dış optik aksesuarlar ile competition ürünler yer almaktadır.
--- spoiler ---
atatürk oto saniyede teknik servis kısmı bulunan firma.
Zengin abilerimizin oyuncaklarına bakan modifik firması. Yaptıkları işleri profesyonelce yapar ve arkasında dururlar. Pahalı oyuncaklara bakmak kolay iş değil.
Bu isi dogru duzgun yapan firmadir.Bir arkadasimin aracini yapmislardi ve iscilik muazzamdi.Custom isler yapmayan firmadir.
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri