beni iki gündür eve hapsetmiş olan simülasyon oyunu. benim gibi uzun yol yapmayı ve etrafı izlemeyi seviyorsanız kesinlikle steam platformundan satın almanızı öneririm.

başta beş parasız bu işe giriyorsunuz, milletin çekicilerini kullanıyorsunuz falan. daha sonra para biriktirip ya da kredi çekip kendinize bir çekici alıp milletin mallarını taşımaya başlıyorsunuz.

biraz daha para yapınca garaj satın alıp şoförler tutmaya başlayıp kendi filonuzu kuruyorsunuz.

aslında oyun 2012 çıkışlı ancak bugüne kadar hep geliştirilmiş. map'leri falan ayrıca ucuz bir tutara satın alabilmek mümkün.

bu arada kesinlikle bir direksiyon ile kullanın. logitech driving force gt size önerim olacaktır.

oyunu almak için link.
evde tespih sallayarak oynamaktan büyük keyif aldığım oyun.
Sifirdan baslayip manyak gibi butun garajlari alip doldurdugum simulasyondur. Hicte sıkılmadim simdi acip yine oynamayi planliyorum
logitech g27 ile inanılmaz keyifli oyundur.
steamı bulunanların çoğunda bulunan oyun. evet benimde.
eğer sizde benim gibi bu oyunun bağımlılarındansanız oyunun gelişmiş modlarından Promods modu ile tanışmanızı tavsiye ederim. Ufak bir google aramasıyla ulaşabileceğiniz bu mod ile gerçeğe daha da yakın bir simülasyon haline geliyor. Ayrıca oyunun orjinali ile de uyumlu olan bu mod ile gerçek şehirler, ilginç kavşak tasarımları, büyük haritalar, gerçek firma logoları ve hangarları gibi birçok şeye sahip olabiliyorsunuz.

burada daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz (ingilizcedir) blog.promods.net/
Aslında elinde hem logitech g27 hem de VR gözlük olacak. Demeyin keyfimize.
18 wheels of steel'la 7-8 sene önce başladığım ve ara verdiğim sanal kamyonculuk serüvenime,geçen haftaki steam indirimiyle yeniden başlamama vesile olan oyun.
2 senedir boş vakit buldukça sıkılmadan, oynadığım oyundur.
Singleplayerda sıkıldıktan sonra sildiğim ama multiplayer modu çıktığında tekrar yüklediğim oyun.
  • / 2
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri