Legends serisinin son prensidir.
Özelliği ise dünyada sadece 3 adet üretilecek olmasıdır. satış fiyatı ise 2.35 milyon euro'dur.
1.200 beygir, 1.500 Nm tork değerleri zaten dünyaya ait olmayan değerler. 8 litrelik W16 motor 0 - 100 hızlanmasını 2.6 saniyede tamamlıyormuş, üstü kapalı ise 408 km/s maksimum sürate ulaşabilecekmiş.
üstü açık araba bu hıza çıkmak için sanırım ölmek istemek lazım.
çok gereksiz olduğunu düşündüğüm arabadır. bu paraya araba falan alınmaz kimse kimseyi kandırmasın.
Tam gazda maksimum sürat denenirken 5 dakikada benzini bitiren canavar.
Bununla uzun yol falan yapılmaz, bildiğin her benzincide durursun.
Gereksizlik abidesi. yaklaşık 10 milyon tl para verip araba alacağım. Bunun yerine gider Subaru impreza wrx sti alır profesyonelce mod'lar piste çıkarırım. Eminim en az bunun kadar keyif verecektir.
1881-1947 yılları arasında yaşamış italyan otomobil tasarımcısı. dünyanın en pahalı araçlarını üreten bugatti'nin isim babası ve ilk kurucusu.
fazla ittirmasyon bulduğum otomobil. sanki biraz zorlama olmuş gibi, koleksiyon için alınabilir başka bir amaç için alınmaz.
Pazarlama ve satış tekniklerinin ürünü olan otomobil.
Müthiş mantikli bir arabadir 10 yila kalmadan 10 milyon euroya satarsiniz. Işlevsel değil yatırım amaçlı dusunun. Mclaren f1 ciktiginda 600bin küsür sterlinmis şu an 10 milyon sterlin.
safi prestij. bu araçları alan insanlar aslında zengin insanlar. para ile birbirlerinden ayrılamıyorlar. farklılık bu gibi araçlara sahip olmakta. biz anlayamıyoruz büyük ihtimalle.
renk seçimini çok başarılı bulduğum otomobil. gerçi otomobil demeye de bin şahit lazım ya neyse.
  • / 2
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri