maltepe civarında e5'in kenarına konuşlanmış volkswagen servisi & showroomu. aracınıza birşey olduğunda servise teslim ediyorsunuz lakin istisnasız iki-üç haftadan önce alamıyorsunuz.
defalarca kez aracımı götürdüğüm ve genellikle memnun kaldığım volkswagen yetkili bayisi ve servisidir. yeri de hemen e-5'in kenarında olduğundan, benim için ulaşımı kolaydır.

bu servis işleri biraz şans işi de olduğundan ve benim kendileriyle kötü bir tecrübem olmamasından dolayı, erel iyi bir yetkili servis diyebilirim. daha fazlasına şuradan ulaşılabilir;

(bkz: istanbul'daki en iyi volkswagen servisi)
1.4 tsi 3. silindir problemi yüzünden arkadaşımın papaz olduğu servis.
Garantili arabada silindirin cortlamış olmasını arkadaşıma yüklemeye çalıştılar, sonra baktılar rakip dişli 'sizin için garantiden yaparız' dediler. Dansöz gibiler maşallah.
Tok satıcının ne olduğunu anlayabileceğiniz bayidir. 80 bin tl'lik araba almaya gidersiniz ama 80 kuruşluk iş gibi davranırlar. Alıyorsan al almıyorsan meşgul etme tavrı hakimdir.
Yanımızda adam öldüğü servis.

Karşısında inşaat vardı bilenler bilir, şimdi bitirmişler gerçi. Her neyse oranın en üst katından bir işçi düşmüştü biz oradayken. Oracıkta ölmüştü. O gün bugündür gitmem, uğursuz bir yer.
Herkesin şikayetçi olduğu bayidir.
2008'de sıfır km jetta almıştık buradan. 2011'de marşpiyel değişimi için burada servise girmişti. 1 ay beklemiştik.

üst sokağımızda olmasına rağmen binada volkswagen sahibi bütün komşularımız pendikteki doğuş otomotiv'den aldı araçlarını. şimdi doğuş otomotiv kartal'a taşınıyor heralde, bugün kartal e5'Te giderken gördüm. gedik üniversitesine gelmeden hemen sağda. yanında porsche ve audi binası da olucak.
bunlar da ilginizi çekebilir