star trek sonsuzluk filmi için partnerlik anlaşması imzalamış olan, dünyanın en büyük araç kiralama şirketidir. türkiye'de adı çok duyulmamış olsa da tüm dünya'da oldukça ünlüler.

--- bilgi ---
Dünyanın en büyük araç kiralama şirketi Enterprise, efsanevi bilim kurgu yapımı Star Trek serisinin, merakla beklenen ve 26 Ağustos’ta vizyona girecek olan yeni filmi Star Trek Sonsuzluk için Paramount Pictures ile anlaştı. Bilim kurgu ve sinemaseverler, Enterprise (Atılgan) gemisindeki cesur mürettebatın, uzayın derinliklerindeki maceralarını, yaklaşık 50 yıldır büyük bir tutku ve heyecanla izliyor.

Bilim kurgu yapımlarının en başarılı örneklerinden biri olarak milyonlarca izleyiciyi kendine bağlayan Star Trek serisinin yeni filmi ‘Star Trek Sonsuzluk’ 26 Ağustos 2016 tarihinde Türkiye’de vizyona girecek.

Dünyanın en büyük araç kiralama şirketi Enterprise, filmi tutkuyla takip eden izleyicilerin ve bilim kurgu hayranlarının merakla beklediği Star Trek Sonsuzluk’un partnerlerinden oldu. Enterprise Rent-A-Car, filmin Türkiye galasının da ev sahipliğini yapacak.

Bugün 80 ülkede 9 bin ofis, 93 bin çalışan ve 1,7 milyonu aşan araç sayısıyla hizmet veren, Türkiye’de de 27 ilde 49 ofisi bulunan Enterprise Rent-A-Car, yarım asırdır uzayda nefes kesen maceralara atılan Enterprise gemisinin gizem ve heyecan dolu son macerasını, izleyicilerle buluşturacak.

1957 yılında ABD’de kurulan Enterprise, 80 ülkede 9.000 ofisi ile global anlamda hizmet veren dünyanın en büyük araç kiralama şirketidir. Kurulduğu tarihten itibaren hizmet kalitesi, hizmet ağı ve sektörüne yaptığı yatırımlarla hızla büyüyerek genişleyen Enterprise Rent-A-Car markası kısa sürede dünya çapında büyüme göstermiştir. Enterprise, 93 bin çalışanı, 1.7 milyonu aşan araç sayısı ile dünyanın en büyük araç kiralama markasıdır. Enterprise, Forbes Top 500 Özel Şirketler Listesi’nde 16. sırada yer almaktadır. Ayrıca dünyanın en prestijli müşteri memnuniyeti anketi J.D. Power and Associates sonuçlarına göre de son 6 yıldır araç kiralama sektöründe lider marka Enterprise olmuştur. Sektöründe dünyanın en büyüğü olan Enterprise Holding, 2007 yılında National ve Alamo markalarını bünyesine almıştır.
Yes Oto Kiralama A.Ş., 1990 yılında kurulmuş olup, 1997 yılından itibaren National Car Rental Türkiye lisansı ile hizmet vermektedir. Türkiye’de ilk kez havayolu şirketleri ile ortak çalışan ve online araç kiralama hizmetini sunan ilk araç kiralama markası olarak da öncü bir rol üstlenmektedir. 2004 yılından itibaren Alamo markasını da Türkiye’de temsil etmeye başlamıştır. Şu anda Enterprise Holding bünyesinde bulunan Enterprise Rent-A-Car, Alamo ve National Car Rental markaları, Yes Oto Kiralama A.Ş. tarafından Türkiye’de 27 ilde 49 ofis ile temsil edilmektedir.

--- bilgi ---
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri