Piyasadaki" tuber" arkadaşların çok çok üstünde bilgi ve birikime sahip olan afili delikanlı kardeşimiz. Yaşı genç olduğu halde ayakları yere sağlam basar. "olm şu iş bilmezlere meydanı bırakma, aç bir tube kanalı yap showunu" dememe rağmen gaza getiremediğim arkadaş!
İleri de büyük işler yapacak! Bende "the first entry" ödülünü alarak "eee bilioz da bu işi" havasına gireceğim. Yolu açık olsun.
Aynı zaman da sözlük kurucularındandır. Başarılı girişimlerin altında görünmeyen imzası vardır.

(bkz: "Emrecan kim? Sözlükçü çocuk mu?")
Sözlük sayesinde tanıdığım güzel insanlardan bir tanesi. Alçakgönüllü, kaliteli mizahı ve bilgileriyle sıkılmadan muhabbet etmek isteyeceğiniz, sözlüğün demirbaşı adam gibi adam.
işi gücü test arabalarını çalmak olan şahsiyet.
Sözlüğümüzün direği gözümüzün bebeği adam gibi adam üçpedal emrecan,
Pek de sever volvoyu saçları gözleri kopkoyu düğününde yapacaz konvoyu kalbi temiz olan emrecan,
Hatamız oldu doğramadın geldin ankaraya uğramadın mx5'i alınca gözünaydın gönlü zengin olan emrecan,
Girdik gruba selam verdin soru sorduk cevap verdin caddede rocco'nun eline verdin yinede mütevazi olan emrecan,
Bu satırları yazdı flat four emrecan test yazar sözlüğe kor abi demediğimi duymasın amıma kor bileği guvvatlı olan emrecan.
Arabalı Sözlük sayesinde tanıdığım, otomobillere duygusal bağla bağlanmış olan genç adam. arabalisozluk instagram sayfasında yeni video projesinin bir teaser'ını paylaşmış. 30 saniyelik bişi yayınlamışlar ama hevesimizi kursağımızda bırakmışlar. yakında youtubeda düşecek olan uzun versiyonunu bekliyorum ama bu video işini böyle yaparsa çok can yakar gibi söyliyim.
Sözlük güncesi sayesinde tanıştım, gerçekten samimi içten güzel insan. Konuşkan, girişken oldukça eğlenceli kısa özette adam gibi adam. Güzel projelere yelken açma peşinde, bu aşamada elimden gelen her türlü desteği esirgemeyeceğim biri. Yolu açık olsun...
bunlar da ilginizi çekebilir