yalancı kemer tokası falan gibi isimlerle de anılan, piyasada 5-6 liraya alabileceğiniz, kemer ikaz sesini susturan "ölüm tokalarından" başka hiçbir şey olmayan hede. Bunu kullanan adama otomatik olarak yüklenen özelliklerden birisi de zaten "yanımda kemer mi takacaksın? sen bana güvenmiyor musun?" gibi söz öbekleri geliyor.

Yapmayın, yaptırmayın, kullanmayın, kullandırmayın ve arabaya değil hayata bağlanın değerli dostlarım. Susturduğunuz kemer ikaz sesi, arabanın içinde sizi sonsuzluğa kadar susturabilir.
Benim kullandigim arabada asla olamaz dedigim aptalca olan alettir . Hayat bu kadar ucuz olmamali
bir de bunu kullanıp canı istediğinde bunun üzerine kemerini takan var. evlerden ırak.
Otomobil dünyasının en gerizekalıca aksesuarlarından birisidir
2006 2007 doneminde herkesin kullandigi sacma aksesuardir suan dusunuyorumda insan hayati bu kadar ucuzmuymus
ölmeyi bayılmak sanan, yüksek ihtimalle daha önce büyük bir kaza yapmamış kimselerin kullandığı 'susturucu'. bu adamlar genellikle sinyalsiz şerit değiştirir, ona buna küfür ederler, mizaçları budur.
üretenini allah belasını versin dediğimdir. net.
hayat kurtaran emniyet kemerini taktırmamak adına hala piyasada satılan ölüm aksesuarı. kurumsal birçok e ticaret platformlarında da bu ürünün satışta olması çok ilginç.
Göte pamuk taktırmak isteyenlerin kullandığı parçadır.
Sadece emniyet kemeri ikazını susturmadığı gibi hava yastıklarını da aktif hale getiren sistemdir. Kaza anında emniyet kemeri takılı olmadan hava yastığı ile buluşmak ölümcül sonuçlar doğurmaktadır. Aklı selim olan insan yapmaz.
  • / 2
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri