yaşayıp yaşayabileceğiniz en stresli andır. 'kaçsam mı?, yok olabilir miyim ki?, ışınlanma bulunmuş muydu lan?' gibi bir sürü soru ile kafanız bulanır. hiç birini yapamazsınız kolay kolay, tek duanız masrafın az çıkması ya da kimseye bir şey olmamış olmasıdır.

daha da kötüsü vardır: (bkz: ehliyetsiz kaza yapıp ölüme sebebiyet vermek)

(bkz: işte şimdi bittin olum keramettin)
17 yaşımdayken 1 sene hergün okula arabayla gidip gelmemden sonra ehliyeti aldığım hafta kaza yaparak allahın kutsal balını yemiştim. beni es geçen olaydır.
ehliyetimi almadan önce 3 arabaya ard arda çarptım ve kaçtım ( kaçtığımı düşündüm ) .. akşamında karakoldan arayıp hal hatır sordular :)
dünyanın kaç bucak olduğunu net olarak gösteren hadise. kaç bucak? bilmem al bak.
Bugün yaşadığım histir.

Hazır bizimkiler de yokken anahtarı da bulmuşken arabayı kaçırayım dedim. Neyse öğlene kadar herşey iyi güzel hoş.Sonra yemekten sonra birazdaha gezme amacıyla yine aldım geziyoruz neyse şarkı değiştirmeye çalışırken bi adamla birbirimize giriştik. Ha o bana vurdu o ayrı da suçlu olan ben sayılırım. Biz inerken arkadaş da adama abi böyle böyle bizde ehliyet yok.eğer sende bişey yoksa sen git biz hallederiz demiş. Sağolsun adam da anında uzadı ordan.

Arabanın ön tamponunda 1 karış göçük vardı orda hemen ellerimle düzelttim neyse ama hala boya sürtünmesi ve hafif çizikler mevcut. Onları da bi yikamacıdan rica ederek baya toplattırdım tamponu da baya düzeltti sağolsun.

Son kalan küçük yerlere de beyaz oje sürdüm
Ama şöyle bişey oluştu, ön sağ far ile ön tamponun arasında 1 parmaklık boşluk var.Önü yapmam mümkün değil anca sanayide düzelttirmek olur ya da tampon değişimi.

Daha bizimkilerin haberi yok bakalım görünce ne halt yiyicem?
Liselileri göstermiş başlıktır
#47223 nolu entriye soruyorum.Universiteli biri ehliyetsiz olmaz mi ?
19-20 yaşlarında birinin ehliyeti olmak zorunda mı?
Yani direk liseli olarak damga yemek kötü bi durum.Sanki herkes geçmedi o yollardan
Şüphesiz zor bir durum. Sonuçta ehliyetsiz olarak yapılan bir kazada her türlü suçlu olarak çıkarsın. İnsafsız bir sürücüye ve cevval bir avukata düşerseniz , bu durumda siz kenarda beklerken üstünüze çıkmış bile olsa tüm ihale size kalır.
Ehliyetsiz olarak kullanima her ne kadar ultra süper mannyak bir petrolhead olsanizda karsiyim. Görüyoruz trafikte bu gençleri pek iç açici degiller.. he bide unutmadan söyleyeyim heyyyjan falan dinlemeyin bari oglum komik oluyorsunuz
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri