Ecufast'in İstanbul Anadolu Yakası şubesindeki kampanyadır.

Sözlükte kullanmakta olduğunuz adınızı söylemeniz halinde anında satış fiyatından %10 indirim alabilirsiniz.

İletişim numarası: 0532 176 14 74
Ecufast Anadolu Facebook Sayfası
arabalısözlük ' e özel kampanyadır. Her türlü sorunuzu buradan veya iletişim numarasından sorabilirsiniz arkadaşlar.
Malum indirim denmis yazılım ücreti nedir onuda yazsalardida fiyati bilseydik dediğim güzel kampanyadir. Düşünen ve uygulayan herkese buradan sözlük adına bir teşekkür de ben edeyim.
Turbomuz yok ki 20-30hp alalım :(
Focus 3 1.6 ecoboostum ile katılmak istediğim kampanya. Fiyat rica edecektim.
Focus 3 1.6 ecoboost aracınıza yapamıyoruz maalesef. Başka aracınız olursa seve seve yardımcı oluruz. Fiyatlar aracına göre değişiyor arkadaşlar bu yüzden model motor hp olarak yazarsanız daha net bilgi verebiliriz.
2.0 Ford Fiesta St 2006 model için nasıl değerler alınıyor?
Arkadaşım için soruyorum.
Ford Fiesta ST 2.0 150 HP bugüne kadar yaptığımız en keyifli atmosferik araçlardan biri oldu. Yaptığımız aracımızda k&n hava filtresi ve spor son susturucu vardı. Bunlarla beraber yazılımla +15 HP civarı güç alabiliyoruz. Yazılmaya değecek atmosferik araçlardan biridir kendisi çünkü fabrikasyon yazılımı standart bir araca göre bile fazla safedir.
2006 1.6 tdci 90ps Fiesta m için düşündüğüm uygulamadır. Mart gibi yapmayı planlıyorum. Şanzıman malum kısa, nasıl bir yakıt haritası ve kaç hp güç alınabilir diye bilgi almak istediğim uygulamadır. Fiyat bilgisi de talep ediyorum. Çok safe olmasa da olur devamlı sıkmıyorum hatta genelde e5 en sağ şeritte 70 ile giderim ancak sıktığım zaman tatlı bir duman ile keyifli güç almak isterim, ani patlama yapıp ardından kesmeden stabil
1.6TDCI 90 HP Fiestadan sağlıklı bir biçimde +30 HP alınabilmektedir. 2016 yılı fiyat listesi belirlenmediği için şimdiden söylemek yanlış olur ama şu an için geçerli liste fiyatımız olan 650 TL den %10 indirimle nakit olarak 585 TL ye uygulamanızı yaptırabilirsiniz. Her turbo araçta olduğu gibi Fiestanızda da ciddi bir fark hissedersiniz, kesme yapmadan ve stabil bir şekilde.
  • / 2
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri