özellikle avcılar-beylikdüzü arası, ara ara, her şeridin üstünde elektronik olarak yazan hız sınırları ve altında birer kamera vardır. bildiniz onu dimi. heh.
abicim bakın. onlar ilk takıldığı zaman ki bu yaklaşık 3 yada 4 sene önceye tekabul ediyor sanırım, milyonlarca tl ceza yağdırdılar doğrudur. ben de yedim, ben de ödedim. ama çok uzun zamandır o kameralar ceza y a z m ı y o r.
yazmıyor lan. sol şeritte 100'le kaptırmış giderken kameraya gelince aniden niye 80'e düşüyosun be adam? arkadan gelen duruma uyansın diye 4'lü flaşör yaktığım oldu o panik frenlerden sonra ya. anlamadın mı artık bi bok yok onlarda. bide bu tipler kameranın aşağı değil, 20-30 metre önüne baktığını da düşünemiyolar sanırım. tam altından geçerken fren koyuyor herif sonra devam ediyor.
altımda 150cc çin malı chopper var. benim 80-100'üm kaç saniye biliyo musun allahsız? sen uzayıp gidiyosun tabi. bir gün araba veyahut motorla birinizin bagajına girersem iner ben döverim sizi. yetti lan. adam gibi kullanın şunu bokları
bunlar da ilginizi çekebilir