Dün sabah e5'te giderken arkadaşımın başına gelmiş olan kazanın videosudur. Davarın biri kiraladığı araba ile neler yapmış izleyebilirsiniz. Gerçekten şansa yaşıyoruz.
Gecmis olsun arkadasiniza . Su fluencelerden citroen 301 lerden symbollerden kacabilecegim en uzak yere kaciyorum . Cidden dikiz aynasinda gorunce bir sinir basiyor hele sirket araci ise

3 serit yolda saglamaya calisiyor adamlar
Bomboş yolda nasıl bir halt yedi de acaba yanlaya yanlaya kontrolü kaybetti dedirten kaza.
(bkz: Kaza anı) başlığında bahsettiğim gibi videoyu çeken araç da o an artık gaza yüklenseymiş belki de sol arkayı kıl payı kurtarabilirmiş. Tabii araç o an anlık olarak ivmelenip gider miydi bilmiyorum. Veya o an o sinirle o heyecanla öyle bir şey düşünememiş de olabilir. Neyse ne diyelim bununla geçmiş olsun. Allah sabır versin. Daha beterinden korusun.
Cahil
Hem cahil hem de araba kullanmasını bilmeyen bir sürücünün neden olduğu kaza.
bu kadarına da pes dediğim kaza.
ayıp günah ya, bu tarz davarlarla aynı trafikteyiz. nasıl hayatta kalıyoruz gerçekten inanılmaz. şu video emniyete sunulmalı, bu adam trafikten men edilmeli, bu kadar net.
Trafik ahlakımız daha çoook gelişmeli. Geliyorum diyen birsürü kaza örneği var ne yazık ki. Arkadaşınıza geçmiş olsun, allah beterinden korusun.
Bunlar duz yolda boyle sekiller atiyolar, virajlarda mumkun oldugunca uzak olacaksin. He birde arabada haydarin mutlak olacakki polis gelmeden ,kaza susu verebilesin.
bunlar da ilginizi çekebilir