Üçüncü nesil bmw 5 serisinin kasa kodudur. giorgi tevzadze isimli abimiz yaptığı illegal showları bu araç ile yapmıştır.
Her gördüğüm aklıma efsaneyi getiren otomobil. Huzur içinde yatsın.
Çocukluğumdan yana sevdiğim, şükür olsun geçtiğimiz dönemlerde sahip olduğum efsane gövde otomobil.

makbul olanı 2.5 ve üstüdür, deri recarolar sunroof yol bilgisayarı gibi bileşenlerle acayip lüksleşir. 2 tona yakın gövdesiyle sürücü seçer. Sen ona hakim olamazsan o kendi kararlarını verir, gerçek anlamda karekterli bi otomobildir. kendisini saygı ile anıyor buradan giorgi reise fatihalarımı yolluyorum. sıkı bileği vardı vesselam...

Fuck the fuel economy m60b40 under the hood yazasım var kelebeğe...
Türkiye'de bulunan E34'lerin çoğu bitiktir. Motoru yağ yakar, su kaynatır, elektronik aksamı bilmem kaç kere sökülüp takılmıştır. Sonraki nesli E39'a nazaran daha çirkin olmasından dolayıda üvey evlat muamelesi görmüştür halbuki o da sonuçta BMW'dir ve döneminin en iyilerindendir
ülkemizde artık temizi bulunamayan, almanya'da hala çok sevilen bir otomobildir. gavurlar bile ellerindeki bunca fırsata rağmen bu otomobile gözü gibi bakarken bizde nasıl apaçilerin eline düştü bunu tartışmak lazım.
Apaçilerin elinde yada sokaklarda yıkık bir halde görmeniz mümkündür. Birde bu kasanın M5 boyutu vardır, e34 M5 diyince de bir efsane gelir akıllara.
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri