İkinci nesil bmw 3 serisinin kasa kodudur. Arabacılar arasında m3 versiyonu çok sevilir. Normal versiyonu ise apaçiler arasında çok sevilir ve halk arasında çakal kasa diye geçer.
AnGara'da bol bol yan giden, göbek dönen, türlü işkenceye maruz kalmış Bmw'dir.
O yıllardaki nefis tasarlanmış,dinamikleri olan aracın günümüzde şahin'den sonra alınan yan makinesidir. İç anadoluda katledilir.
BMW'nin en güzel ve şık kasalarındandır. İflah olmaz bir beş bijon takıntılısı olarak tek eksiği dört bijonlu olmasıdır diyebilirim.
Bozkırın o bad-ı saba yelini soluyunca katledilmiş BMW kasasıdır.
e46 compact'dan sonra kullandığım makinadır. Safkan sürüş otomobilidir. Tasarımı beni benden aldığı için satmaya kıyamadığım ve ilk fırsatta şu linkteki sanat eserinin 4 kapılı versiyonu olacaktır. Yakın zamanda güzel bir tanıtım videosu çekmek istiyorum, yayınladığımda editlerim. Elinize geçerse sevin, kollayın ve yaralarını sarın.
Ne yazık ki Türkiye'de değeri bilinmeyen ''klasik'' bir BMW modelidir. Türkiye'de apaçiler tarafından işkence edilir değişik değişik modifikasyonlara maruz kalır halbuki restore edilse veya retro biçimde modifikasyon yapılsa çok hoş olacak araçtır. Lütfen değerini bilip aracın canına okumayınız ve doğan muamelesi yapmayın.
(Zirve noktası budur bence; wallpapercave.com/wp/P8xs90F.jpg)
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri