iki tane ruh hastasını barındıran video'dur. muhtemelen orucun da etkisi ile, motorcu taksicinin aynasını kırıyor, taksici de motorcuya çarpıyor. insanlar cinnet geçiriyorlar artık.
motosiklet kullanan biri olarak diyebileceğim hiç bir şey olmayan video. muhtemelen öncesinde yol alıp verme ya da motosikletliyi görmeme konusunda tartışma yaşadılar. sonrasında da cinnet geldi. yaralıymış motosiklet sürücüsü, geçmiş olsun diyelim.
galiba ilk defa bir taksiciye hak verdiğim günü göstermiş şofördür. Kaskına kamera takan, arabaların sağından solundan geçmeye zorlarken bizi göreceksiniz diye "artislik" yapıp kendi kurallarını yaratmaya çalışan arkadaşa umarım ders olur. Özetle İki tane trafik magandasının kavgası.
Motorcu denilen asabiyet ordusu kendinden 1281234812934 metre uzaktaki araba neden önüne geçti diye atar yapabilir. Bu videoda da öyle bişey olmuştur. Biri şu asabi motorculara bişey demeli çünkü iyice motovlog çekicem diye yapmadıkları şaklabanlık kalmadı. Ya insan gibi adam gibi kullanın şu motorları ya da çekilin kenara. Taksiciye de hak veremem oda bi pislik yapmıştır elbet ama motorcular daha çok sinir bozucu olduğu için o taksici abimin ellerinden öpüyorum keşke çarptıktan sonra bide inip dövseymiş motorcu bozuntularını.
Birine kizman,onun malina zarar vermen anlamina gelmiyormus demek ki. Ben de benim aynami kiran yavsagi yakalasaydim bariyerlerden kafasiyla kivilcim cikartabilirdim. İyi ki yakalayamamisim!...
Şu kamera olayına ayar oluyorum. Çekip video yükleyenlerin de çoğunluğu haksız zaten. Tüm motosikletçiler böyledir demiyorum ama benim karşılaştığım motosikletlilerin büyük bir çoğunluğu dangalak herifler... bu da o güruhtan belli ki...

Not: Taksicinin çarpmasını haklı çıkarmıyor bu durum. İki taraf da suçlu.
bunlar da ilginizi çekebilir