En kıyak züğürt tesellilerinden biridir iç ferahlatır senin paran varsa benim bileğim var dedirtir. Az önce çevreyolunda balçova istikametine giderken yaşadığım olay sonucu bu başlığı açmayı uygun gördüm. Yolların da boş olması sebebiyle hızı 180'e sabitlemişim sakin sakin gidiyorum. Koltuğa bağdaşımı kurmuşum. Sol ayağı camdan çıkarmışım. Bi tane bemeve solladım f30'du sanırım. Max 100'le gidiyordu aynadan kesiyorum ben geçince gaza çöktü direk. Transporterla sollayınca ağırına gitti heralde. 10 saniye olmadı yanımdan fişek gibi geçti. İçerde bağırıp ağlayarak direksiyona kafa atmaya başlamıştım ki fren lambasını gördüm. İçimde bir umut ışığı, bir şimdi s.. belanı nidası belirdi. Sonrası işte malum :)
Arabayı sağa çekip sigara yakmayı düşünürken şuan evimde şampanyamı yudumluyorum. Allah bütün yeteneksiz şoförlerden razı olsun
Genelleme olmasın ama birçoğu baba parasıyla 150.000tl üstü araç alan genç arkadaşlardır. Düzde pedala dip oturup,virajda dip fren yapan tiplerdir.
Hep bahsediyorum bari konu uygunken bu başlıkta da bahsedeyim. Yeditepeden idealtepeye inen yol, veyahut idealtepeden yeditepeye çıkan yol bu arkadaşlarla dolu oluyor. Genelde ya bmw 1, 3 serisi, ya audi a3, a4 ya da şirokkkkkolar bu yoldan gelip giderken size bilenebiliyor. Pederden arabayı aldım tipleri genelde beyaz v yaka tshirt bol bir esofman falan giyiyorlar. Yeni tiplerde de hem dar hem de kısa paça kot giyen tipler türedi :s

Neyse bu yolun çok az bir kısmı düzlük, orada gaza gelip size bilendiklerinde virajlar hemen size göz kırpıyor. Ne zaman canım sıkılsa etse altımdaki araba ne olursa olsun mastürbasyona bu yola giderim. 93 model arabayla audi a4 tokatlamışlığım dahi var. Viraj görünce far tutulmuş tavşana dönüyorlar. Latteleri dökülüyor, bazılarının yanında pelinsular da oluyor.
Ustteki entry i nerde okudum la ben dedigim basliktir.
genellikle hız sınırları içerisinde otomobil kullanan biri olduğum için bol bol yaptığım olay. birini gözüme kestirir beklerim, makas atar/apaçilik yapar/çıldırır ben hep beklerim. ne zaman o viraj gelir, işte o zaman roller değişir. (bkz: dady in da house baby)
Viraj geldiğinde hem rol'ler hem de roll'ler değişir. (bkz: Swh)
97 model polo araca sahipken düzde beni geçen ne c kasa mercedesleri ne mini cooperları virajlarda yemişimdir. Lastiklerim güzeldi arabanın sınırlarını bilirdim, ve tabi 20'li yaşların başındaydım. Artık şehir içinde kesinlikle kimseyle yarışmıyor böyle hareketler yapmıyorum. Bazen şehirler arası yolda belki yapıyorum diyelim :D
Hafif yokuş yukarı ve virajda Linea 1.3 mj. ile tokatladığım Mazda 3 1.6 atmosferiğin yol yokuş aşağı ve düz olduğunda hırsla yanımdan geçip gitmesi. Sıralama olarak ters ama olsun, böyle bi anımdır.
fısıldadığım dönemeçlerde affetmediğim zenginleri/çaçaları/apaçileri/tecrübesizleri anlatan başlık.
Düzenli olarak yaptığım eylem.
  • / 2
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri