Kenan Sofuoğlu tarafından tahmini çizimi paylaşılan pist. 4100m olarak planlanmıştır.

Facebooktaki gönderisini direk yapıştırıyorum:

-----
Duzcedeki pistin tahmini seklini çizdik,4100 metre olarak planladik ,alan hazır insallah Allah nasip eder ise bu sezon içinde 1 otomobil birde Motosiklet yarısı yapılabilecek seviyeye getirmeye çalışacağız..Cumayeri belediye başkanına KNN54 MOTORSPOR kulübüne bu alani tahsislerinden ve ülkemizin eksiği olan bu pistin yapımında destekçi olacak Düzce belediyedisi ne , Spor bakanlığına Kenan Sofuoğlu olarak teşekkürlerimi sunarim..Bu pist SPOR ve SPORCUYA hizmet edecektir..
-----

Otomobilleri de kapsayacağı için beni mutlu etmiş olan pist. İstanbul Park tekelinden kurtulmuş olacağız en azından.
Arsa sınırı autocadde offsetlenip keskin yerler fillet ile yumuşatılıp ortaya pist çıkarılmış gibi duruyor. Umarım öyle değildirde güzel ve profesyonelce tasarlanmış bir pist olur.
Vatana millete, en önemlisi de sporcuya hayırlı olmasını dilediğim pist. Umarız sürekli bahsi geçen HALK da düşünülür de, uygun fiyatlar karşılığında herkes kendini pistte bulur.
saat istikametinin tersine dönülecek gibi gözüküyor.
saat istikametinde dönülürse sol üst taraftaki sol virajdan sonra gelen keskin 70 derece virajda kan çıkar.
kenan sofuoğlu'na helal olsun dediğimdir.
adam motorsporlarından kazandığını yine motorsporlarına yatıran birine saygım sonsuz. akyazı'dan sonra kesinlikle çok daha güzel çizimlere sahiptir. umarım çizimi kadar güzel inşa edilir. umarım istanbul park gibi olmaz. umarım, umarım, umarım. yeni yine yeniden bir umut.
sakarya'daki akyazı pisti'nden sonra çok daha profesyonel, çok daha dünya standartlarında bir pist çizimi olmuş. gayet iyi niyetli bir girişim, öyle kalmaya devam etsin inşallah.
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri