Youtube’da produksiyonsuz albenisiz videolariyla 1.6 milyon aboneye sahip otomobil ilahi. Bu adam da diger hepsi gibi test yapiyor ama objektifligi ile bana gore muthis kurgu ve cekimlere sahip motor trend channel’i bile geride birakabiliyor. Test ettigi arabalarin cogunu markalardan degil de bagimsiz kiralama sirketlerinden bulmasi objektifliginin en buyuk sebebi. Oyle korkusuz elestiriyor ki Honda Type R lansmaninda cektigi Type R’in ona gore nicin en iyi hot hatch olmadigini kanitlayan bir videosu bile mevcut. Videolarinda araclarin kullanma kilavuzlarindan kaput altindaki seri numaralarina her ozelligi inanilmaz ayrintili bicimde anlatabiliyor. Havali cekimleri yok, giydigi tshirtlerden de belli oldugu uzere havali olmak gibi bir amaci da yok, fakat son zamanlarda sadece gorsel show uzerine kurulmus kanallarin aksine otomobiller hakkinda kimsenin bilmedigi inanilmaz ozellikler anlatiyor. Adamin giyim kusamina ve sirketten arac kiralamasina aldanmayin, Aventador SV’den Phantom’a, Carrera GT’den merakla beklenen Chiron’a kadar birsuru egzotik arac test ediyor.

Cok reklamini yaptiysam kusura bakmayin sozluk fakat basligini burda bulamayinca hem sasirdim hem de boylesi bir kanalin herkesce bilinmesini istedim. For more of my thoughs read my column on autotrader.com/oversteer
ben bu başlığı neden daha yeni görüyorum ki?
Neyse takip edelim abimizi,keyiflidir
Quirks and features... Bir video içinde bu lafları bin kere kullanır tekrara bindiğini kendisini de biliyor fakat bu onun tarzı, araçların göz önünde bulunmayan özelliklerini gösterir bundan zevk alır.genelde sarkastik bi tavır takınır tekrar tekrar dalga geçer her daim şort giyer eğer hava yağmurluysa tişortün üstüne bi tişört daha giyer. Hayvan gibi zengindir viper, amg mercedes, hummer.. Bi dolu aracı vardır çok mütevazidir.öyle bi adamdır ki herkesin çekindiği çirkin gözüktüğü işin siktir ettiği arabaları çok sever şevkat gösterir mükemmel bir petrolheaddir severiz.
bunlar da ilginizi çekebilir