otopark.com genel yayın yönetmeni.
15 yıldır -başta autocar olmak üzere- otomobil dergiciliği yapmasının ardından dijital ortama geçiş yapmış ve sektörün nabzını tutmaya burada devam etmeye başlamıştır. yazdıkları tutarlı olan nadir yazarlardan biridir otomobil dünyasında.
severiz sayarız kendisini.
şöyle bir twitter hesabı vardır.
Otopark.com ekibinde yer alan sahistir. Ilk videosunda cok samimiyetsiz teknik verilerle araba tanitan biri oldugunu dusunmustum oylede degilmis gayet dogal davranan iyisiyle biraz yumusatarakta olsa kotusuyle tanitan arkadasimiz. Umarim sutlanmaz.
Gayet sıcak kanlı, samimi, güzel işler yapmış şuan çok sevdiğimiz Otopark.com'la çalışan bir abimiz.
Top Gear Türkiye dergisinin genel yayın yönetmenidir.
Biri de çıkıp Doğan Abi adamın dibidir dibi!! dememiş yahu. Umarım Otopark ile birlikteliği uzuuuun bir süre devam eder.
Kendi Youtube kanalını açtı. Otopark.com ile ilişkiler henüz net olmasa da, muhtemelen araç konusunda Doğan Kabak artık tek başına yol alacak gibi görünüyor.

And, konu ile ilgili kendi forumunda kısa bir açıklama yapmış.

Her iki taraf içinde hayırlısı neyse, o olsun dilemek düşer bize.
Her ne kadar otopark yeni yeni popülerleşmeye başlarken yazılanı,testlerini vs. severek takip ettiysem de bu "kurumsallaşma" süreci ve yaşanan rs kazası sonrası açıklamalar beni kanala karşı soğuttu.Böyle bir adam sendecilik böyle bi ayarsız şımarmalar eski kaliteyi,farkı yıktı yaktı.Doğan Kabak ın ayrılması çok isabetli olmuş.Kendisi tam bir profesyonel.Kısa sürede takipçi sayısını arttıracaktır.Elin ingilizi tr de 2 adet rs den birini reklam yap diye sana verecek sen de çatır çutur tecavüz edip pert bırakacaksın.Doğan Kabak milletin pert ettiği arabayı ödemek için mi otopark a ortak oldu.Adam kaçıp kurtarış kendini.And resmen el bebek gül bebek büyüttüğü otopark ın ayağına sıkıyor.Böyle giderse testten çok ,yeni video kanalı üreten oluşuma dönüşecek.Doğan beye de hayırlı uğurlu olsun
Öncelikle Doğan beye hayırlı olsun, başarılar diliyorum. Yıllardır otomobil medyasına emek vermiş bir isim olarak Doğan bey bence yaşanan son olaylardan sonra doğru bir karar verdi. Ben Doğan bey'in profesyonelliği ve otomobil yayıncılığı vizyonunun, Doğan Kabak isminin sağladığı imkanların otopark.com yöneticisi And beye 3-5 gömlek büyük geldiğini düşünüyorum. Yine aynı konu oldu ama focus rs kazası ( hadi kaza bir şekilde olabilir ), kazadan önceki gece caddede yaşananlar ve sonrasında And beyin yaptığı açıklamaların bence elle tutulur hiç bir yanı yoktu. Böyle bir olduk biz tavırları, ölçüsüz şımarıklıklar, Doğan bey sayesinde temin edebildikleri otomobiller ile tavana vuran egolar, yine o vasıta ile elde ettikleri test araçlarının ırzına geçer gibi kullanmaların (seat leon cupra 290 testi) falan geleceği nokta burasıydı. Kendisi de forumda belirtmiş, bundan sonra top gear için gelen test araçları ve otopark için gelen test araçları da ayrı ayrı olacakmış. Anladığım kadarıyla Doğan beyin temin ettiği araçlar sadece top gear için kullanılacak artık. O kadar maceranın ardından gelinen nokta yeniden otopark.com'un güç bela araç temin edeceği günler oldu. Bilmiyorum, umarım yapılan şımarıklıklar Doğan beyin sağladığı bu imkanların kaybedilmesine değmiştir. And beyin eleştiri yapanlara yapıştırıdığı otoparkı çekemeyenler sıfatlı kitleden olmadığımı ve otopark.com'u yıllardır başlarda severek, son zamanlarda ise eskilerden gelen alışkanlıkla pekte beğenmeden takip etmiş biri olarak ben maalesef güzel bir konseptle, güzel bir ekiple yola çıkmış olan bu oluşumun sonunu pek güzel görmüyorum artık.
And ile son videosundaki soğukluğundan dolayı bu ayrılmayı bekliyordum, adamı ilk defa o kadar isteksiz gördüm. Üzülmedim aksine sevindim çünkü ne eski tatları var ne de eski samimiyetleri. Doğan Kabak için sevindim, umarım bazı şeylerden ders alabilir artık bu ekip, son zamanlardaki iyi şeylerden birini daha kaybettiler diğeri ise motorcu arkadaş Utku onuda yıldırırlar yakında.
  • / 5
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri