saçmalıktan başka bir şey değildir.

O sürücü büyük ihtimalle hayatının büyük çoğunluğunu sıkışık trafikte geçirecek, otobana çıkacak.
Sen adamı bomboş sokakta test ediyor, parkına bakıp puan veriyorsun. E bu adam otobana çıkınca sudan çıkmış balığa dönmeyecek mi?

İlk otobana çıktığınız anı düşünün, hızlı gitmelisiniz gidemiyorsunuz. Herkes vızır vızır yanınızdan geçiyor.
Bence eğitimlerin bile bu yollarda verilmesi gerekli, akülü araba gibi boş sokakta gaz fren yapmanın bir anlamı yok.
bu aralar kadıköy-hasanpaşa'da eski salı pazarının yan yolunda yapılan sınav. tüm trafiği alt-üst ediyorlar, panikten sağ sola çarpanları mevcut. boş yolda yapılması herkes için daha güvenli sanırsam.
Bence doğru bir karar . Ülkemizde herkesin acelesi var özellikle taksiler zaten 3 cm boşluk görsün dalmaya başlıyor . Yani trafik kitleniyorsa kornalar falan çok panik yaptırır . Ben ehliyet alırken trafiğe açık alanda yapılmıştı saygısı yok insanların hani acemi sürücü yazıyor işte tolere etsene beni yok illa geçecek.
Trafik güvenliği için verilmiş olan karar. Trafik olan bir yolda zaten büyük ihtimalle kimse ehliyet sınavını geçemez. Sınav yeterli mi tabii ki değil ama çözümü trafikte test edilmesi de değildir.
yetersiz eğitimle alakalı durum. 3-4 saatlik ders sonucu olmamış şekilde trafiğe salınmak, hem sürücü hem de trafikteki diğer kişiler açısından tehlike yaratıyor. ve yetkililerin yapabildiği tek şey ise, müfredatı değiştirmek yerine sınavı boş yolda yapabilmek. yazık.
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri