mermi gibi yeni #thehatuns bölümü #themakina youtube kanalımızda yayında!

The Ergens projesinin yeni saçmalığı.Zaten the hatuns projesinin başlı başına bi' saçmalık olacağı belliydi.Abim gözünü seveyim vazgeç bu sevdadan bu ne böyle ya.''Kendisi zaten bi makina değil mi yaa?''.Ya şu lanet cümleyi duyduğumda kulaklarım kanadı(feminist falan değilim ama bu da fazla oldu).Bundan sonraki adımda bikinili kızlara araba yıkatmak var her halde.
Neyin pazarlandığı anlaşılmayan video. Fiat 500'mü pazarlanıyor, garajmı hatta abla mı pazarlanıyor belli değil. Eğer ablaysa kas fetişi olan mecralara yönelmek lazım burada sadece muscle car prim yapar. Eğer garajsa konu mankeni bu abla olan bi araç pek çekici gelmiyor (iki muscle birbirini götürür swh). eğer pazarlanan 500 ise işte orta tam bir karmaşa var: kadınlara hitap ediyorum desen kadınlar erkeksi biri kullanıyor der kaybedersin, erkeklere hitap ediyorum dersen yeni nesil tigra bu mu oldu der yine kaybedersin.
abi 6 dakikalık video ya kaslı hatun ,fiat 500 ve klasik araba sığdırmaya çalışmışsın ama olmamış be abi kaslı ablayı hiç katmadan o garajdan en az 3 tane ayrı bölüm çekerdin yazık olmuş..
'başta desteklediğim sempatik çocuk yolundan çıkmış' derdirtti bana video. yukarıdaki yorumların hepsine katılıyorum, videonun amacı ne? videoda ne verilmeye çalışılmış? bu soruların herhangi bir cevabı yok.
videonun amacı amerikan filmlerindeki seksi kız-güzel araba ikilisinin türkiye uyarlaması yapılmaya çalışılan saçma şey.
Sadece klasikleri çekseymiş daha iyi olabilirmiş dedigim video
Ergence.. çok..
Benim böyle kurgu montaj çekim yeteneğim olacak , ama ben gidip kızlar üzerinden prim kasmaya çalışacağım? Yapma be Buğra Youtube'da bi Fahir'de sen ol ne var yani böyle saçmalıklarla uğraşıyosun.
bunlar da ilginizi çekebilir