Üstteki entryi yazan arkadaşım dediklerine sonuna kadar katılıyorum yerden göğe haklısın imzamı atarım. Bu şerefisizler her yerde ses edersen birde diklenirler bende sinirlendiğimde pek gözü gören bir tip olmuyorum öyle kavga dövüşten pek korkan biride değilim bunlardan gurur duymuyorum aksine utanıyorum o yüzden detaya girmiyorum.

Fakat,

Sana tek bir tavsiyem var sakın ola o sahte tabancalara elini atayım deme, karşındaki silah çekti diye gerçeğini çıkarırsa senin için hiç iyi olmaz kaldı ki o bunu yaptığında suçlu bile olmaz en fazla ruhsatı yoksa ruhsatsız silahtan ceza alır. Kurusıkı veya buna benzer silahların en büyük tehlikesi budur. Sen sen ol böyle bir harekette bulunma hatta inip münakaşa bile yapma kimden ne çıkacağı belli değil. Ben yıllarca bileğime güvendim ama haberlere aç bak yol tartışmasına çekip vuruyorlar adamı böyle her gün birileri ölüyor. Sıradaki sen olma sen gel burada söv ben okuyup adam yine haklı diyeyim hatta adama söv dayak at dayak ye ama sahte silaha davranma.
Bunlar trafigin sayisiz babaya sahip olan cocuklarkdir :). Ama asla ugrasilmaz hangi biriyle ugrasabilirsinki?? Silah mevzusuna gelince gozumun onunde herifin tekini X5e tikip aracida siyah takim elbiseli bi adam alip goturmustu. Aman diyim sen agasin sen pasasin demekten baska bir cozumu yok.
İnadımdan bi keresinde arabayı çizdiğim durumdur. O yol benim hakkım kardeşim.
Hepimizin başına gelmiştir, sinir bozucu bir olaydır. Yapanlara hiç tahammül edemem valla.
Anneleri ile babalarının severek ilişkiye girmemesi sonucu ortaya çıkmış güruh.
bunlar da ilginizi çekebilir