michelin'in ilk yerli prodüksiyon reklam filmidir. reklam başlıkta, detaylar aşağıda:

--- spoiler ---
dünyanın en büyük lastik üreticilerinden michelin, 100 yılı aşkın tecrübesiyle sürücülere en üstün teknolojileri sunuyor. türkiye’de tüketicilerine 20 yıldır tek bir lastik ile daha fazla kilometre ömrü, güvenlik ve performans sağlayan michelin, bu kez ilk yerli yapım reklam filmini izleyicileriyle buluşturuyor.

8 bin kilometre daha uzun ömürlü michelin lastiklerle, sürücülere daha fazla yol, daha fazla hikaye sunduklarını anlatan reklam filmi ile michelin, sürüş deneyimini yeni bir boyuta taşırken; türk insanının hayatına işleyen yerel öğelerden besleniyor. bir ailenin michelin lastikleriyle 8 bin kilometre daha fazla lastik ömrü yapabileceklerini eğlenceli bir dille anlatan reklam filmi, 8 bin kilometre ile daha fazla yol vurgusunu farklı yöresel motiflerle, farklı mekanlarda veriyor.

rota boyunca doğa öğeleri de ön plana çıkıyor. yeni reklam filmiyle 8 bin kilometre daha uzun ömürlü michelin lastiklerle, daha fazla yol, daha fazla hikaye teması ile hayata değer katan michelin’i yerel tüketiciye bir adım daha yaklaştırıyor. yönetmen koltuğunda aytuğ üngör’ün oturduğu reklam filmi, tbwa\ıstanbul ve anima istanbul imzasını taşıyor.
--- spoiler ---
oldukça keyifli olan reklam filmidir, adamda uzun yola çıkma isteği uyandırıyor.
televizyonda da görebileceğiniz reklam filmidir. bir çok filmden daha yaratıcı ve keyifli olduğunu söylemeye gerek yok sanırım.
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri