artık canıma tak ettiği için açmayı uygun bulduğum başlık. her gün mecburen köprü trafiğine giren bir insanım, yol akmadığı için etrafımı izlemek, gözlem yapmak en çok keyif aldığım olaylardan bir tanesi.

bu gözlemlerde gözüme hep takılan, acaba 'algıda seçicilik' mi yapıyorum dedirten bir durum bu dacia kullanıcıları. hiç birinin sinyal kolundan haberi yok (acaba ekstra donanım olarak mı satılıyor), hiç bir sağ aynasını kullanmıyor, hiç biri tek bir şeritte kalamıyor dansöz gibi bir o yana bir bu yana geziyorlar ve son olarak çoğu her fırsatta emniyet şeridini ihlal ediyor.

evet bıkdım sizden sayın dacia kullanıcıları.
Ekşi sözlük kokan başlıktır.Kadın sürücüler,motorcular,tofaşa binenler bitti heralde başka yerlere sataşmaya başlamışsınız.Bilgi içerikli olmayan,ön yargılarınıza dayalı içeriği olan,günlük hayatın stresini atmak için kullanabileceğiz yer burası değil,ekşi sözlük.
Not:Dacia sahibi değilim,bir yakınımda da yok.
bence çok doğru tespit. nasıl ki her bmw kullanıcısı apaçi değil evet ama 10'da 8'i trafikte tehlikeli hareketleri yapan kısmı oluşturuyor, çoğu dacia kullanıcısı da aynı tutumu sergiliyor.
hedef alınan kitleye takık olmakla ilgili durum. yoksa her markadan bu tip hareketleri yapan görmek mümkün.
renault clio symbol kullanıcıları ile kafaya oynayan ekip ritüeli.
köprü trafiğinde herkes yapıyor diyerek katıldığım sorun.
genellikle taksidirler.
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri