Reklamında bile 'en ucuz suv' sloganıyla yola çıkan araba. Güvenlik testleri sırasında takla atmışlığı vardır.
Plastik kalitesinin yerlerde olduğu bu arabanın gerçekten tek güzel yanı 4x4 olması ve ucuz olmasıdır. Şahsen benim hayatım buna binecek kadar ucuz değil. En küçük bir hatada hastane masrafların dolayı zaten pahalıya gelecektir. Tercih edilesi değildir. (bkz: bizimle değilsin)
Ucuz olsun ama illaki 4 ceker olsun diyen bayanların arabası .
Sadece ucuz off-road arabası olarak kullanılacaksa belki alınabilicek olan araba. Ama yok 'ben bunla uçucam kaçıcam, viraj da kasıcam' falan diyorsanız gerçekten uzak durmak zorundasınız. Onun için (bkz: jeep rubicon)
Ucuzluğu her yönden belli olan arabadır.
Direksiyon derinlik ayarı yoktur, klima tuşlarına erişmek için parmaklarınızın ve boynunuzun eğilip bükülebilir olmalıdır. Dokunmatik ekranı güzeldir, dokunmatiği güzel çalışır. Tümseklerde falan direksiyonda garip tepkiler almak mümkün, davlumbazların içi boş vs. Almayın.
Fren testinde takla atması ile meşhurdur.

(bkz: ucuz etin yahnisi)
0 alınmış 2012 model bir tanesi ile Şile otobanında 100 km ve sonrası titreme yaşayıp sanayiye götürmemle birlikte ustanın bana "tekerlekler aksdan kurtulmak üzere az daha bazsam meftaa." demesiyle nasıl bir kalite kontrolden geçtiğini merak ettiğim 4x4.
Olay araç 3 aylıkken yaşanmıştır.
rusya'da 206 dolarlık bir ön ızgara modifiyesi ile jeep markasına benzeyen araba.
o kadar dandiktir ki geçen ay bir tanesine servis aracımızın kayması sonucu yaklaşık 5 km hızla çarptık ve arabanın arka kısmında sağlam yer kalmadı. eğer aracımız hareket halindeyken kayıp çarpsaydı neler olurdu kim bilir?

eskilerin tabiriyle "eşşek yakalasa bi oturuşta yer".
ışıklardaki kalkış performansıyla beni ziyadesiyle şaşırtmış arabadır. iyi kaçıyor cidden.
ama geri kalan hiçbir şeyini beğenmedim. iç tasarımda kullanılan malzemenin kalitesi başta olmak üzere her detayı çok dandik.
Sokak arasında bile dönerken direksiyonun çıkardığı garip seslerle millet buna nasıl para veriyo dedirten arabadır
  • / 4
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri