Continental desteğiyle çekilen yeni “Nedir?” videosu yayında!
Continental’den
Bayramda da Yolda Bırakmayacak Öneriler

Birbirinden ilginç konuları eğlenceli ve mizahi olarak videolara yansıtan Nedir YouTube kanalı’nın “Yolculuk Nedir” adlı yeni videosu Continental sponsorluğuyla izleyicilerle buluştu. Yola çıkmanın eğlenceli, keyifli ve heyecanlı yönlerinin öne çıkarıldığı filmde, Continental’in özellikle bayram tatili döneminde yola çıkacak sürücüler için de basit ancak hayati önem taşıyan önerileri de yer alıyor.

Dünyanın en büyük uluslararası lastik ve orijinal ekipman tedarikçilerinden Continental, güvenli bir sürüş için lastik bakımının ve kontrollerinin önemine dikkat çekmeye ve çeşitli iletişim platformlarından kullanıcılarını bilgilendirmeye devam ediyor.

Her hafta eğlenceli anlatımlarla yeni bir konuyu işleyen “Nedir” YouTube kanalının son filmi “Yolculuk Nedir”e sponsor olan Continental, uzun Kurban Bayramı tatili öncesi yola çıkacak sürücülere lastik kontrollerini yapmaları konusunda hatırlatmalar yapıyor. Pek çok anlamda yolculuk kavramının mizahi bir dille ele alındığı filmde, özel araçla yola çıkmadan önce lastiklerde yapılacak “Gözle Kontrol, Hava Basıncı, Diş Derinliği ve Stepne Kontrolünün” ufak ama hayati önem taşıdığı belirtiliyor.

Continental sponsorluğunda çekilen “Yolculuk Nedir” videosuna bu linkten ulaşılabilir.
tümünü gör
ilgili galeri