Otomobilin yerden yüksekliğini istediğiniz gibi ayarlamanızı sağlayan ekipman. Ülkede genellikle coilover kullananlar araçlarını ölümüne yere yakınlaştırmak için kullanırlar.

süspansiyon sistemi ile ilgili bir değişikliktir. İyilerinde sertlik ayarı da yapılabilmektedir.
Çakmaları sıkıntı yaratır, uzak durmakta fayda var.
Sanayinin kapalı kapıları ardında bazı ustalarca üretilmekte olan sistem. Usta abilerimiz tek bir tane ar-ge yapmadan göz kararı yapıyor bunları. Hayatınız ustanın gözünün kararına bırakmayın derim ben.
Gidin markalı bir şey alın illa alacaksanız.
Derme çatma, göz yordamı ile yapılmış olanları canla oynamaktır. Gidip ar-ge yapılmış olanını almak gereklidir. Bilstein gibi markalar boşuna milyonlar yatırmıyorlar, amaçları yol tutuşu arttırmak - konforlu olmasını sağlamak.
Bilstein b16'nın damga vurduğu süspansiyon sistemi.

kw v3 ile birlikte dünya'da en çok tutulan coil sistemidir. Fiyat olarak yüksek olsalar da alınca neden pahalı olduğunu anlamadın 3 dakika falan sürer.
içeriden kumanda edebileceğiniz elektronik versiyonu da mevcut olan mekanizma. sürat yapacağınız vakit yapıştırırsın yere, kaldırımdan dolayı kapıyı açamıyorsan kaldır havaya. oh ne âlâ!
Son günlerde yerini "eyır" süspansiyonlara bırakmaya başlayan sistemdir kendisi.
Doğru düzgün yapılmadığı zaman arabanız bol bol sekebilir.
Hesap kitap yapılıp kullanılacak ise mantıklı olan, geri kalanı için hiç bir işe yaramayacak olan sistem.

Onu böyle takıp arkasını ve önünü sonuna kadar yere indirenlere sadece selamlarımı iletiyorum.
yüksek hızlarda aracın alttan hava alarak ivme kaybına uğramasını engelleyen sistem. bir yarışta bu aerodinamik bozukluk yüzünden araç önden havalanarak takla atmıştı. hiç unutmam.
yükseklik ayarının titizlikle yapılması gereken parça. sonra tekerlekleri paramparça etmeyelim.
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri