156 neygir olarak piyasaya sürülmüş olan arabadır.
İç dizaynı aslında güzeldir, turuncu detaylar falan kabini hareketlendirir. Müzik sistemi tatminkardır, içeride koku üreten bir zımbırtı vardır güzel düşünülmüştür, tipi de aynı şekilde güzeldir bunların hiç birine bir şey denilemez. Kötü yanlarına gelince, peugeot 207 rc gibi inanılmaz serttir, o kadar serttir ki adamı çok rahatsız eder. Önden kayma azdır, arkası bol bol gelir bu konuda eğlencelidir. Motoruyla ilgili problemleri yine mevcuttur. Revizyonlu parçalar ile değiştirildiğinde sorun çözülür. Frenler pek tatmin etmez, stock olarak motor da çok tatmin etmez. Genel olarak çok güzel bir araba sayılmaz. Eskiden ucuz oluşu cezbediciydi ama artık fiyat olarak da yükselmiş durumdalar.
2 yıl önce 30.000tl'ye satılırken şimdilerde 40.000tl istenen araba.
O paraların arabası değildir, hoş piyasada hiç bir araba parasının arabası değil. Fren can sıkıcı ama asıl can sıkıcı oluşu çok sert oluşu. Standart halde bile böbrek taşı döktürür.
Füme ve bordo renk uyumu bu araca en yakistirdigim kombinasyondur. Fiyatları 2.elde pahallanmis epey. Kırmızı olanlarin birçoğu, bir telekomünikasyon şirketinin eski sirket araçlarıdır
Süspansiyon sistemi yüzünden bol-bel fıtığı, böbrek taşı düşürme, hamile iseniz çocuk düşürme gibi vaka'lar yaşayabileceğiniz araba.
motor ile oynanarak güzel sonuçlar alınıp,pistte güzel gidenleri görülen modeldir. Şekli de yerindedir.
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri