ucundan kıyısından dahil olduğum günce.

öncelikle aracın içerisinde hayran kaldım. evet biz gençlere hitap etmiyor olabilir belki ama ailemin olsa tatile çıkmak için kesinlikle babamdan bu arabayı isterdim. arkadaşlarını da yanına aldın mı al sana mis gibi tatil yolculuğu. hele bir de 1 haftalık tatile 4 valizle gelen kız arkadaşınız varsa bagaj mükemmel alternatif. çok konuşursa da cam tavan + ön camdaki güneşlikleri açarak yüzüne yüzüne güneş vurmasını sağlayabilirsiniz.

içerisinde hayran kaldığım şeyleri söyleyeyim. öncelikle eşya gözlerine aşık oldum. ortadaki fişin olduğu göz ve kol dayamanın altındaki sürgülü göz gerçekten valiz olmuş. torpidoya elinizi sokuyorsunuz kolunuzu kaptırıyorsunuz. konsoldaki malzeme çok güzel ve ellemeden duramıyorsunuz.

yüksek hızlarda rüzgar sesi alıyor evet ama manzara manzara dolaşıp izlemek için mükemmel bir görüş açısına ve ortama sahip.

gözüme çarpan eksik bir yanı ses sisteminin çok da iyi olmayışı idi. onun dışında pek bir şey gözüme çarpmadı. bu arada teste katıldığım süre zarfı içerisinde genelde sürücü koltuğundan ziyade yolcu koltuğunda oturdum. sürücü koltuğundan çok daha eğlenceli ve ferahlatıcı bir ortam sağ koltuk. arabada 4 kişi aynı anda telefonumuzu şarj edebiliyorduk.

netice itibariyle ben bir aile otomobili olarak picassoyu çok sevdim. olası bir makyajla da hataların düzeltileceğini umuyorum.
tümünü gör