citroen tarafınca başlatılan, oldukça iddialı bir kampanyadır. elde kalan otomobilleri sonbahar ayında satabilmek için yapılmış, otomobil alacak olanların incelemesini tavsiye ederim.

--- kampanya ---
Citroen, C1, C3, C4 Cactus, C4 (1.6 HDi Easy hariç), C4 Picasso ve Grand C4 Picasso modellerinde 30 bin liraya 20 ay sıfır faizli kredi imkanı sunuyor.

C-Elysee (1.6 HDi Attraction hariç), Nemo Combi, Nemo Combi Plus ve Nemo Panelvan modelleri 30 bin liraya 20 ay yüzde 0,89 faizle; Berlingo Combi, Berlingo Panelvan Maxi modelleri ise 40 bin liraya 20 ay yüzde 0,89 faizli kredi fırsatıyla satılıyor.

Ayrıca, C4 Picasso modelinde, anahtar teslimde 15 bin liralık indirime ek olarak, 30 bin liraya 20 ay sıfır faizli kredi kullanmak istemeyenler için 5 bin liralık ek indirim seçeneği de sağlanıyor. Böylece C4 Picasso modelindeki toplam indirimler 20 bin lirayı bulabiliyor.
--- kampanya ---
citroen'in hemen hemen her otomobilinde başlatılmış olan kampanyadır. elde çok mu otomobil kaldı acaba diye sorgulatmadı değil. ne olursa olsun fırsat fırsattır.
Yeni c3'e çok fiyat çekmeseler bari dedirten kampanya'dır.
bunlar da ilginizi çekebilir