çin'de bir kadının otoparktan çıkacakken önünü kapatan park halindeki jaguar'a çarpmasıdır.
---video linki---

muhtemelen acelesi olacak ki, aracın sahibinin gelmesini bekleyememiş, önüne park eden jaguar'ı çarpa çarpa iterek kendine yer açmış ve o aradan çıkıp gitmiş.

not: haberde kadın olduğunu belirttiği için başlığı öyle açtım, yoksa sürücünün kadın olduğunu bilemiyoruz görüntülerden.
kısmen hak vermekle birlikte jaguar'ı haşat etme uğruna böyle bir harekete girişmesine şaşırdığım kadındır. para bolsa demek ki..

karşı tarafın kapısını ve kendi ön tamponunu yaptırmaya harcayacağı parayla taksiye biner çin'i baştan başa dolaşırdı. uber'e bile binebilirdi yani hani eğer konforundan ödün vermek istemiyorsa. ama sanırım mevzu para değil, saygısızlık. sen benim önüme nasıl park edersin meselesi olsa gerek.
etraftaki insanların bana black mirror'dan bir bölümü hatırlattığı görüntüler olmuştur. arkadaş 50 tane adamsınız. 5'iniz el atsa jaguar'ı hallaç pamuğu gibi kaldırıp kenara atarsınız. kadın da rahat rahat geçer. kimisi yapma diyor, kimisi gevrek gevrek gülüyor, kimisi de foto/vidyo falan çekiyor tabii ki klasik artık.
Yürek yemiş kadının videosu. Ablamız çok sinirlenmiş, haklı da ama bu kadarını beklemezdim.
(bkz: road rage)
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri